ندای البرز
یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۰:۳۵ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10801
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۸
 •   
  بایکوت شهادت عالم شیعه عربستان در دولت؛
  روحانی در حالی سالگرد انقلاب کوبا را تبریک گفته است که به راحتی از شهادت شیخ نمر عبور کرده است و قلب هزاران شیعه در داخل و خارج از ایران در سوگ شهادت شیخ نمر به درد آمده است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،در حالی که اعدام شیخ نمر به خبر مهم رسانه‌های جهان تبدیل شده است و مقامات کشورهای مختلف نسبت به این موضوع واکنش نشان داده اند، حسن روحانی در پیامی فرا رسیدن سالگرد انقلاب کوبا را به دولت و ملت آن کشور تبریک گفت.

  یک روز از انتشار خبر اعدام شیخ نمر به دستور پادشاه سعودی گذشته است که طی ۲۴ ساعت گذشته، آیات عظام،‌ مراجع تقلید و بسیاری از رهبران مسلمانان در تمام دنیا نسبت به این موضوع واکنش نشان داده اند.

  طی روز گذشته، تجمع های گسترده ای نیز در محکومیت این اقدام در ایران انجام گرفت اما هنوز پیامی از سوی دولت در این راستا و محکومیت اقدامات عربستان منتشر نشده است.

  این در حالی است که عربستان روز گذشته سفیر ایران در این کشور را نیز به خاطر اعتراضاتی که نسبت به این اقدام کشور در ایران صورت گررفته بود فراخواند.

  روحانی در جریان حادثه فرانسه نیز در اولین ساعات پیام تسلیت خود را به رئیس جمهور فرانسه اعلام و ابلاغ کرد اما هنوز برای شیعیان و شهادت مظلومانه رهبر آنها در عربستان پیامی صادر نکرده است.

  دولت در حالی با بی توجهی از کنار این موضوع مهم عبور کرده است که بسیاری از کارشناسان دنیای اسلام نقش آمریکا و اسرائیل در اجرای حکم شیخ نمر توسط عربستان را مهم و تأثیرگذار دانسته اند.

  منبع: راه دانا

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">