ندای البرز
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۱۴ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11854
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷
 •   
  مشاور ارشد معاونت فرهنگی قوه قضائیه :
  مشاور ارشد معاونت فرهنگی قوه قضائیه در جمع مردم شهر الوند گفت: مهمترین انگیزه مبارزه سرسختانه دشمنان با اسلام به ویژه انقلاب اسلامی، روحیه استکبارستیزی و زیر بار ظلم و زور نرفتن است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، دکتر وحدتی مشاور ارشد معاونت فرهنگی قوه قضائیه در همایش بصیرتی نفوذ و استکبار ستیزی که عصر امروز در تالار شهر الوند برگزار شد گفت: تحولی که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه حساس خاور میانه ایجاد شد، اصلی ترین عامل بیداری کشورهای اسلامی درجهان است.

  وحدتی افزود: مهمترین انگیزه مبارزه سرسختانه دشمنان با اسلام به ویژه انقلاب اسلامی، روحیه استکبارستیزی و زیر بار ظلم و زور نرفتن است که از شاخصه های مهم انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بود.

  این مقام مسئول ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای عظیمی داشت که یکی از مهمترین دستاوردهای آن،  بستر سازی برای ایجاد تحول در جهانی بود که تمام انبیاء و اولیاء منتظر آن بودند که دین با همه ابعادش در جامعه عرضه شود .

  مشاور معاونت فرهنگی قوه قضائیه بیان داشت: امام خمینی (ره) را می توان تنها احیاگر گفتمان دینی عصرحاضر نامید که با ارائه گفتمان انقلاب اسلامی در مقابل گفتمان هایی نظیرصهیونیسم،کاپیتالیسم و سوسیالسم؛ منافع همه استعمارگران و استکبار جهانی را به خطرانداخت.

  وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در حالی درسال ۵۷ به پیروزی رسید که کشورهای اسلامی درمقابل یک مشت یهودی بزدل و ترسو ذلیل شده بودند و استکبار جهانی با نفوذ در بین این کشورها، اجازه اعلام استقلال را به آنان نمی داد.

  وحدتی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی منافع نظام سلطه و مدعیان دروغین حقوق بشر را به خطر انداخته، آنان از هر روشی برای ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی استفاده می کند.

  این مقام مسئول با بیان اینکه مقام معظم رهبری در فرمایشات پسابرجامی خود، بیش از ۷۰ بار به مسئله نفوذ تأکید فرموده اند، تصریح کرد: آمریکا و متحدانش از به راه اندازی جنگ سخت برعلیه ما و کشورهای منطقه کاری از پیش نبرده که به همین علت،  رویکرد خود را درمقابله با نظام اسلامی، ازجنگ سخت به جنگ نرم تغییر داده است.

  دکتر وحدتی اضافه کرد: استکبار جهانی، تمام توان وامکانات مادی و ابزارهای دراختیارخود را به میدان آورده و قصد دارد تا با نفوذ در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی، ضربه نهایی به پیکره نظام اسلامی را که همان براندازی به روش نرم است وارد سازد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">