ندای البرز
سه شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۷:۰۱ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 1183
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۸
 •   
  مدیر اسبق اداره آموزش وپرورش شهرستان البرز:
  قاسمی انتصاب در آموزش وپرورش شهرستان را اصرار همکاران فرهنگی خود دراین اداره دانست وبیان داشت:هیچ فشاری از سوی نمایندگان مجلس برای جابجایی بنده نبوده است.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،مدیر اسبق اداره آموزش وپرورش شهرستان البرز در مصاحبه ایی به خبرنکار ندای البرز گفت: این انتقال به خواسته خودم بوده است وحتی در استان البرز نیز پیشنهاداتی به بنده برای تصدی معاونت اداره آموزش وپرورش ناحیه ۱ شده است که بنده نپذیرفتم و افزود:احساس شخصی من این بود که ظرفیتم در آموزش وپرورش به پایان رسیده وعلاقمند بودم در محلی خارج از آموزش وپرورش خدمت کنم.

  عادل قاسمی گفت:روحیّات بنده با عالم سیاست سازگار نیست وبرخی از مواقع سیاسی کاری ها ی موجود انسان را از مأموریت اصلی خود غافل میکند واحساس من این بود که ممکن است در ادامه راه برخی از مسائل دامنگیر من شده ومکان خدمت درست را ازمن صلب نماید .

  وی با اشاره به انتصاب مهندس جوان بخت در اداره کل نوسازی وتجهیزمدارس کشور اظهار کرد:به دلیل علاقه بنده برای فعالیت در خارج از آموزش وپرورش وشناخت طولانی آقای جوان بخت این پیشنهاد به بنده داده شد.

  قاسمی مدانی انتصاب در آموزش وپرورش شهرستان را اصرار همکاران فرهنگی خود دراین اداره دانست وبیان داشت:هیچ فشاری از سوی نمایندگان مجلس برای جابجایی بنده نبوده و قبل از حضور در البرز پیشنهاد مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بویین زهرا توسط جناب آقای عباسپور به بنده داده شدکه نشانگر لطف این عزیزان بوده ودیگر نمایندگان شهرستان نیز ضمن همراهی ،بنده را به رعایت اعتدال سفارش کردند وهمکاری مناسبی را در طول مدت مدیریت در آموزش وپرورش شهرستان البرز داشتند.

  مدیر کل اداره تجهیز ونوسازی مدارس استان قزوین داشتن ائمه جمعه فرهیخته ،مدیران خوب ونیروهای منسجم فرهنگی را از ویژگی های این شهرستان دانست وگفت:حق شهرستان البرز خیلی بیشتر از اینهاست واگر کسی ائمه جمعه را محور فعالیت های خود در شهرستان البرز قرار دهد دچار مشکل نخواهد شد.

  وی ایجاد جهش درساخت وساز،نهادینه کردن فرهنگ خیّری وهوشمند سازی مدارس را از برنامه های آتی خود درسمت جدید بیان کردافزود:هدف بنده کمک به آموزش وپرورش استان قزوین است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">