ندای البرز
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۲۹ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24221
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
 •   
  گزارش ندای البرز از رژه افتخار آفرین نیروهای مسلح شهرستان البرز:
  آری این حضور پر شور توانست باری دیگر به تمامی جهان ثابت کند که ما همیشه در صحنه می مانیم.

  به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز:باز دلاور مردان مسلح ایرانی برگ زرینی را از برگ های زرین این انقلاب با شکوه ورق زدند . امروز شهرستان البرز نیز همانند جای جای میهن اسلامیان میزبان رژه نیروهای مسلح شهرستان البرز بود که خوشبختانه این رژه توانست پاسخی صریح و قاطعی به یاوه گویان غربی و صهیونیستی باشد . آری این حضور پر شور توانست باری دیگر به تمامی جهان ثابت کند که ما همیشه در صحنه می مانیم .

  در مراسم باشکوهی که به میزبانی شهرستان البرز و سپاه ناحیه امام رضا (ع) این شهرستان برگزار شد ، مسئولین بار دیگر با امام راحل و شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حریم ولایت تجدید پیمان نمودند و با این عمل شایسته ی خود با صدایی رسا و گویا به امام راحل ، شهدا و سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) گفتند : « ادامه دهنده راهتان هستیم » و بار دیگر به مقام عظمای ولایت ثابت نمودند که سربازانی از سربازان ایشان و امام زمانشان هستند .

  مراسم با ادای احترام به تمثال شهدا و امام راحل شروع و با قرائت آیات نورانی قرآن آماده ی بیان پیام خوش آمد گویی توسط فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) به مردم و مسئولین شد .

  در ادامه ی این مراسم غرور آفرین فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) گفت : اگر امروز امنیت ، اقتدار ، آرامش و عزت در کشور جمهوری اسلامی وجود دارد به برکت خون شهدا است .

  سرهنگ علیرضا حیدری با دریا دل ، شیر دل ، همیشه در صحنه ، قهرمان و شجاع خطاب کردن بسیجیان افزود : خیر مقدم عرض میکنیم به رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ، خانواده معظم شهدا ، تمامی نیرو های مسلح ، ایثار گران ، جانبازان ، مسئولین شهرستان و از این عزیزان در همین صحنه تقدیر و شکر می کنم .
  وی با بیان عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ، ماه پیروزی خون برشمشیر ادامه داد : هفته دفاع مقدس خدمت تمامی مردم عزیز و مسئولین تبریک عرض می نمایم و ما باید از تجربیات دانشگاه بزرگ دفاع مقدس استفاده کنیم .ولایت پذیری رزمندگان مسئله مهمی است که ما باید از آن درس بگیریم و ولایت پذیری نباید فقط حرف و شعار باشد لذا امروز ما موظفیم که آن را عملی و اثبات کنیم .

  پس از اتمام صحبت های فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام رضا (ع) گروه سرود ثارلله با اجرای سرودی بسیار زیبا توانست نظر مسئولین حاضر در صحنه را جلب نماید و همین عمر باعث شد تا فرماندار شهرستان البرز هدایایی را به این گروه سرود اختصاص دهد .

  فرماندار شهرستان البرز در ادامه مراسم ضمن عرض سلام و خیر مقدم و تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته ی دفاع مقدس گفت : هفته ی دفاع مقدس یاد آور حماسه عظیمی است که در سخت ترین شرایط ، در شرایطی که تمام دنیا برای مقابله با انقلابی که برای دفاع از ازرش های دینی و انسانی در منطقه خاور میانه به پیروزی رسید آمدند می باشد .

  رضا عسگری در پایان افزود : قطعا هفته ی دفاع مقدس فرصتی است که ما دستاورد های این هشت سال دفاع مقدس را یادآوری کنیم که مهم ترین آن تبعیت از ولایت و در راس آنها در کنار تبعیت از ولایت در کنار وحدت آحاد مختلف ، اتحاد نیرو های جوان و اتحاد داشته های کشور عزیزمون باعث شد که ما این عزت را امروز داشته باشیم .

  امام جمعه شهر الوند در پایان صحبت ها ضمن قدر دانی از حضور باشکوه مردم و مسئولین در این صحنه گفت : پیام مقام معظم رهبری این است که حفظ اتحاد و انسجام ، بودن در رکاب مقام معظم رهبری و حرکت به سوی قلل رفیع افتخارات اعم از اقتصادی ، سیاسی ، علمی ، فناوری و نظامی .

  بعد از اتمام صحبت های مسئولین شهر نیروهای مسلح شهر برای رژه آماده و با نواخته شدن مارش رژه ، پاسداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مقابل جایگاه رژه رفتند و پس از آن سبز پوشان حافظ امنیت این مرز بوم به صورت سازماندهی شده به رژه پرداختند .

  اما بعد از این دو نیروی شجاع و دلیر نوبت به گروهان های نمونه بسیج رسید که یک به یک با شعر های انقلابی از مقابل جایگاه رژه رفتند و در آخر ، این مراسم باشکوه با عبور خودرو های نظامی ، انتظامی و امدادی شهرستان البرز خاتمه یافت .

  « خبرنگار : محمد جواد کرمی »

   

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">