ندای البرز
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۳۲ 2018 Feb 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20419
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
 •   
  مصاحبه اختصاصی ندای البرز با قهرمان کاراته استان قزوین:
  مجید حسن نیا عنوان کرد:تصمیم به اینکه با رژیم صهیونیستی اسرائیل وارد مسابقه نشوم با اراده وتصمیم شخصی خود بود

  مجید حسن نیا دیلمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ندای البرز ،شهرستان البرز عنوان کرد:از هفت سالگی در مسابقات کشوری کاراته شرکت کرده واین شرکت کردن ها تا انتخاب تیم ملی و جوانان تداوم داشته وبه لطف خداوند در سال ۸۱ به عنوان بهترین ورزشکار استان قزوین شناخته شدم.

  وی با اشاره به اینکه در اکثر مسابقات کشوری و استانی شرکت کرده بیان کرد:در اردو های بزرگسالان که در شهر اراک برگزار شده بود مقام کسب کرده واولین تجربه ورود من به تیم بزرگسالان بوده وپس از آن در سال ۲۰۱۳ وارد تیم ملی شده که مسابقات در سطح بالایی برگزار شد.

  حسن نیا اشاره کرد:در سال ۲۰۱۳ ودر تاریخ ۵۰ساله کاراته ایران ۳نفر در وزن منهای ۵۵کیلوگرم دارای مقام بودند که یکی از آن سه نفر بوده ام که توانستم مقام اول کسب کنم.

  این قهرمان الوندی ادامه داد:در شرق آسیا اکثر قهرمانان کاراته، سبک وزن بوده که بین آنها بنده سومین نفری هستم که در تاریخ ۵۰ساله ایران در وزن سبک مدال آورده وهفت سال مدال خود را حفظ کرده که این مسئله به خاطر وزن و سطح مسابقاتی بود که برگزار شد.

  حسن نیا با یاد آوری مدال های کسب شده افزود:در مسابقات غرب آسیا موفق به کسب مدال تیمی ،طلای انفرادی ،نقره انفرادی شده ام که توانسته بودم در مسابقات کسب کنم.

  وی با بیان اینکه در مسابقات تایلند ۲۰۱۳مقام اول را کسب کرده وشرکت در مسابقات ادامه داشته خاطر نشان کرد:در سال جاری در مسابقاتی که در فرانسه برگزار شد شرکت کرده ،که در روز نخست بر اساس قرعه کشی که انجام شد متوجه شدم حریف مقابلم از رژیم صهیونیست بوده و براساس اعتقادات و باورهای شخصی و ملی وانقلابی ام با کشور رژیم صهیونیست وارد مسابقه نشدم وحتی وارد سالن نشده و همین امر باعث شد که در این مسابقات نتوانم مدالی کسب کنم واز این بابت خوشحال هستم.

  این قهرمان الوندی عنوان کرد:تصمیم به اینکه با رژیم صهیونیستی اسرائیل وارد مسابقه نشوم با اراده وتصمیم شخصی خود بوده ودر این بین مربیان همراه عملا کارم را تایید کرده و با اینکه تمام هزینه های این سفر راشخصا  پرداخت کرده ام از تصمیمی که انجام داده ام خوشحال و راضی هستم چرا که در باور واعتقاد های ملی وشخصی من رژیم اشغالگرصهیونیست  یک کشور رسمی حساب نمی شود و زادگاه تروریست هاست.

  وی با بیان اینکه در تیم ملی کاراته اعزام قهرمانان با هزینه های شخصی آنها انجام شده ،عنوان کرد:سفرهای تیم ملی کاراته با هزینه های شخصی آنها انجام می شود که بعد از مدال آوری و کسب مقام هیچ اسپانسر وارگانی وجود ندارد که بخواهد هزینه های صرف شده بچه های تیم ملی را قبول کند.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">