ندای البرز
یکشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۳۱ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21847
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
 •   
  رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان البرز
  دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند با ایجاد فشارهای اقتصادی برای مردم بر سیاست خارجی مبتنی بر عزت،حکمت و مصلحت ایران تاثیر گذاشته و افزایش تحریم ها بر اساس همین راهبرد صورت گرفته است

  محمد تقی صفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان البرزاظهار داشت: هزاران نفر از بهترین انسانهای این کشور جان خود را فدای راهی کرده اند که یکی از اهداف اصلی آن احیای غرور دینی ، ملی و بازپس گیری استقلال از دست رفته بود که با فضل الهی و پیروزی انقلاب اسلامی به این هدف رسیدند
  کارشناس مسائل جامعه شناسی وسیاسی با اشاره به روزهای نخستین پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت : کشورهایی که دستشان از منابع سرشار ایران قطع شده بود با بکارگیری شیوه های مختلف از جمله ترور ، جنگ و تهاجم فرهنگی به دنبال تسلط مجدد بر کشور ایران بوده و هستند.
  رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان البرز با بیان اینکه القای داشتن ارتباط مستقیم بین مشکلات اقتصادی مردم ایران با سیاست خارجی کشور راهبرد جاری استعمار است اضافه کرد : دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند با ایجاد فشارهای اقتصادی برای مردم بر سیاست خارجی مبتنی بر عزت،حکمت و مصلحت ایران تاثیر گذاشته و افزایش تحریم ها بر اساس همین راهبرد صورت گرفته است.
  بخشدار مرکزی سابق الوند عنوان کرد :مرتبط دانستن همه مشکلات داخلی با تحریم های خارجی و تاکید بیش از حد و فراتر از واقعیت بر آن تا حد گره زدن آب خوردن مردم با تحریم ها خطایی راهبردی بوده که توسط دولت انجام شد و این خطا همان هدف دشمن بود تا بتواند ابتکار عمل را در دست گرفته و فشارها را افزایش دهد
  این استاد دانشگاه ادامه داد:صنعت هسته ای به عنوان اصلی ترین بهانه تحریم ها به دشمن ارائه شد در حالی که نه تنها بهبودی در معیشت مردم حاصل نشد بلکه مشکلات اقتصادی کشور افزایش یافت.
  صفری خاطر نشان کرد:سیاست و روند در پیش گرفته شده توسط دولت، کشور را به سمت وابستگی بیشتر پیش می برد و این نه یک آسیب حزبی و جریانی بلکه یک آسیب ملی و خطایی تاریخی است.
  وی با اشاره به اینکه وابستگی به دشمنان و کشورهای غربی زمینه را برای نفوذ آماده می کند افزود: با نفوذ استقلال کشور که اصلی ترین دستاورد انقلاب اسلامی بوده آسیب می بیند.
  این کارشناس حقوقی با تاکید بر اینکه استقلال تنها دژ استواری است که می تواند از عزت اسلامی و منابع ملی صیانت کند گفت : پیشرفت واقعی کشور جز در سایه استقلال به دست نمی آید.
  کارشناس مسائل جامعه شناسی وسیاسی عنوان کرد :رکود بی سابقه اقتصادی،افزایش بیکاری، افزایش مشکلات معیشتی مردم به ویژه در طبقات متوسط و پایین اجتماعی و اشرافیت دولتی از جمله عوامل دیگری است که نگرانی ها را نسبت به شرایط حال مردم و آینده کشور افزایش داده و منجر به شکل گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب شده است.
  صفری با تذکر بر اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب حزب و تشکلی محدود و بسته نیست تا کید کرد: جبهه مردمی محملی بوده که فارغ از تمامی جناح بندیهای رایج سیاسی از حضور تمامی نیروهای علاقمند به نظام و دلسوز برای مردم اسقبال می کند.
  رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان البرز با بیان اینکه نظامی که خون سیصد هزار شهید به پایش ریخته شده باید بوی شهید بدهد نه بوی رانت و اختلاس ادامه داد : فارغ از تمامی دولت ها و قوا ،تمامی ناپاکی های ایجاد شده در نظام مدیریت کشور باید پاک شود و این جز با سیل خروشان مردم انجام نمی شود
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">