ندای البرز
پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۹:۵۷ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 404
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۲
 •   

  پایگاه خبری تحلیلی شهرستان البزر (ندای البرز) به نقل از مرکز خبر حوزه ، حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، عصر پنجشنبه درجلسه اعضا مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، در سالن همایش های جامعه مدرسین قم، با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به اعضا مجمع اظهار کرد: در زمان انجام عمل جراحی مقام معظم رهبری، دعای خیر مؤمنین بدرقه راه ایشان شد و به لطف خداوند عمل موفقیت آمیزی انجام گرفت.

  وی با اشاره به علاقه ای که مردم ایران به رهبری معظم دارند، گفت: وزیر ارتباطات بیان کرد که در هشت روز بستری ایشان، حدود ۴۰۰ میلیون پیام در سطح کشور ابراز نگرانی و دعا برای سلامتی ایشان فرستاده شده بود که نشان از علاقه مردم به ایشان دارد.

   

  رییس دفتر مقام معظم رهبری بیان کرد: محبوبیت رهبر انقلاب در حدی است که مردم از عمق جان به ایشان علاقه دارند و تقاضاهای ملاقات بسیاری در آن زمان رسیده بود و مراجع نیز در این خصوص بسیار اظهار علاقه کرده بودند.

  وی با بیان اینکه رهبری عمود خیمه انقلاب است، ابراز داشت: پرچم اسلام و به خصوص تشیع به دست ایشان است و نقش بسیار مهمی در جهان اسلام دارند.

  محمدی گلپایگانی با اشاره به اجلاسی که در خصوص خطرات تکفیری در قم برگزار می شود، گفت: در این همایش علمای بزرگ اهل تسنن از بیش از ۷۰ کشور دعوت شده اند و هدف آن این است که به جهانیان بگویند داعشی ها نه با اسلام و نه با مسلمانان مناسبتی ندارند.

  وی با بیان اینکه برای ریشه یابی داعشی ها و ایدئولوژی آن ها باید به بیداری اسلامی در برخی از کشورهای اسلامی بازگردیم، افزود: بعد از بیداری اسلامی و نابودی سران برخی از کشورهای اسلامی تنها راه مقابله با این بیداری این بود که نشان دهند اسلام دین خشنی است و بیداری اسلامی نیز این گونه است.

  رییس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه ریشه داعش در خوارج نهروان است، تصریح کرد: پیامبر(ص) وقتی مکه را فتح کردند به جای انتقام از کسانی که این سال ها به او آزار رسانده بودند همه آن ها را بخشیدند.

  وی اظهار کرد: این چهره رحمانی پیامبر(ص) و اسلام است و دشمنان اسلام برای جلوگیری از رشد اسلام می خواهند چهره اسلام را خراب کنند و با این حال باز هم نتوانستند موفق شوند.

  محمدی گلپایگانی با بیان این که داعش بلای خانمان سوزی است که مدتی است گرفتار آن هستیم و این پدیده خبیث صدماتی برای اسلام به همراه داشته است، گفت: باید بازنگری شود که وهابیت چه کسانی هستند و باید تعلیمات شیطانی آن ها که موجب به وجود آمدن این همه بلا شده برای مرم روشن شود.

  وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در مبارزه با داعش و در عراق نقش اساسی داشتند و اگر هدایت های ایشان نبود، اکنون عراق از دست رفته بود.

  رییس دفتر مقام معظم رهبری مطرح کرد: به عنایت اهل بیت (ع) مشاهده می کنیم که بزرگان کشورهای همسایه برای ملاقات با مسئولان کشور ما صف کشیده اند.

  وی با اشاره به اینکه طلاب و روحانیون در روشن کردن مردم نقش بسیار مهمی دارند گفت: مهم ترین وظیفه روحانیون تبیین انقلاب به نسل های بعدی انقلاب است و باید این حلقه مفقوده بین نسل اول و نسل های بعدی انقلاب را پر کنیم.

  محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه همه نیازمندی های انقلاب برآورده نشده است و بسیاری از روستاهای ما امام جماعت ندارند، عنوان کرد: دشمن امروز به وسیله ماهواره وارد خانه های ما شده است و تنها راه مقابله با آن ها این است که مردم را با معارف دین آشنا کنیم.

  وی با بیان این که امام زمان(عج) از ما روحانیون انتظارات بسیاری دارند، گفت: اگر شما روحانیون فرصتی پیدا کردید باید به نواحی دوردست بروید و بدانید که مردم شما را دوست دارند و شما باید انقلاب را تبیین کنید تا بچه ها هم بدانند که دوران پهلوی چه فسادی حاکم بود. ک/۱

  انتهای خبر

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">