ندای البرز
شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۰:۳۸ 2018 Mar 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 9915
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۳
 •   
  ثبت‌نام و انتخاب رشته برای پذیرش رشته‌های تحصیلی کارشناسی ناپیوسته موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی از فردا یکشنبه 17 آبان آغاز می‌شود.
  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش رشته‌های تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی (پذیرش براساس سوابق تحصیلی- معدل کل مقطع کاردانی) منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش در روز یکشنبه ۱۷ آْبان ماه آغاز می‌شود و در روز چهارشنبه ۲۰ آبان ماه پایان می‌پذیرد.

  تمام متقاضیانی که حداکثر تا ۳۰ بهمن ماه امسال موفق به اخذ مدرک فوق دیپلم (کاردانی) می‌شوند اعم از اینکه در آزمون شرکت کرده یا نکرده‌اند باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما پیش از شروع ثبت‌نام بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار می‌گیرد) و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه سنجش مراجعه و پس از پرداخت هزینه برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

  انتخاب رشته برای ۵۰ کدرشته‌محل صورت می‌گیرد که داوطلبان پس از پرداخت هزینه به میزان ۲۰۰ هزار ریال می‌توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند.

  منبع: فارس
  انتهای پیام
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">