ندای البرز
چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۹:۳۵ 2018 Apr 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23324
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
 •   
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز:
  فرمانده سپاه ناحیه امام رضا (ع) گفت:امروز به لطف الهی در کشوری زندگی می‌کنیم که حاکمیت آن اسلامی است و زمینه‌های لازم برای داشتن خانواده سالم و پاک مهیا می‌باشد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی ندای البرز، سرهنگ علیرضا حیدری به مناسبت فرا رسیدن هفته عفاف در مراسمی که عصر امروز در پارک ۵هکتاری شهر الوند برگزار شد، اظهار کرد: در ۱۹ تیر ماه سال ۱۳۱۴ رضا خان مردمی را که در مسجد گوهرشاد نسبت به کشف حجاب استکباری اعتراض کردند، را به شهادت رساند، به همین جهت از ۱۹ تا ۲۴ تیر ماه هفته عفاف، حجاب نام‌گذاری شده است .
  وی بیان کرد: خون شهدا، مسئولیت همگان را در برابر عفاف و حجاب بیشتر می‌کند.
  فرمانده سپاه پاسداران ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز عنوان کرد: شهدای عفاف حجاب زمانی که حکومت فاسد در راس کار بود و زمینه برای بی قید و بند بودن فراهم بود نتوانستند بی تفاوت بنشینند و برای عفاف و حجاب از جان خود گذشتند.
  این مسئول ادامه داد: امروز به لطف الهی در کشوری زندگی می‌کنیم که حاکمیت آن اسلامی است و زمینه‌های لازم برای داشتن خانواده سالم و پاک مهیا می‌باشد.
  حیدری خاطرنشان کرد: اگر امروز در جامعه گروهی دم از بی بند‌و‌‌باری می‌زنند ودر تلاش هستند بد حجابی را در جامع رونق بدهند این افراد از عوامل اصلی براندازی بنیان خانواده هستند.
  وی تصریح کرد: بی حجابی یکی از عوامل اصلی انحراف‌های جامعه است که طلاق و خیانت از جمله آثار آن است.
  فرمانده سپاه پاسداران ناحیه امام رضا (ع)با اشاره به خون شهدای کشف حجاب و کلیه شهدای انقلاب اسلامی بیان کرد: اگر ملت ایران انقلاب کرد، به دلیل داشتن یک جامعه سالم و اسلامی است.
  وی در پایان افزود: وظیفه تمام مسئولان، ارگان‌ها و همه مردم در راستای حفظ انقلاب و قوانین شرعی اسلامی، رعایت و حفظ حجاب است.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">