ندای البرز
دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۲۴ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6776
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۵
 •   
  نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
  نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و شهرسازی در شورای حفظ بیت‌المال در اراضی و منابع‌طبیعی از بازداشت یک زمین‌خوار بزرگ و سردفتر اسناد رسمی در ونک خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،حسین معصوم با اشاره به پیگیری پرونده جعل اسناد در دادسرای تهران اظهار کرد: بر اساس اطلاعات واصله از سوی شهروندان مبنی بر جعل سند مربوط به دولت در یک زمین به مساحت ۳۲۰۰ مترمربع واقع در میدان ونک، خیابان ملاصدرا، شکایتی در دادسرای مبارزه با زمین‌خواری مطرح شد که مراحل پایانی خود را می‌گذراند.

  وی تصریح کرد: با پیگیری‌های موثر و پیچیده فنی سرانجام ریاست شعبه تجدیدنظر رسیدگی‌کننده به پرونده حکم بازداشت متهمان از جمله زمین‌خوار حرفه‌ای و سردفتر اسناد رسمی صادر شد.

  معصوم تاکید کرد: رسیدگی به این پرونده به‌عنوان یکی از پرونده‌های پیچیده زمین‌خواری که جعل سند مربوط به آن به سال ۳۶ بازمی‌گردد دارای ابعاد خاص و پیچیده‌ای است و همچنان ادامه دارد.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">