ندای البرز
سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۵:۴۰ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8385
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۸
 •   
  همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید؛
  همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و اولین روز از هفته دفاع مقدس، جشن بزرگ شکوفه ها با نواخت زنگ ولایت در ناحیه شهری مهرگان برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، صبح امروز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و اولین روز از هفته دفاع مقدس، جشن بزرگ شکوفه ها با حضور کلاس اولیها و اجرای برنامه هایی همچون نمایش عروسکی، موسیقی، ‌سرود، حرکات ورزشی و گل افشانی؛ در سالن پوریای ولی ناحیه شهری مهرگان برگزار شد.

  در ابتدای این مراسم که مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر کل راه و شهر سازی استان قزوین،‌ فرماندار، فرمانده سپاه و مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز، ناظران وزارت آموزش و پرورش، شهردار محمدیّه، خانواده ها و دانش آموزان پایه اول ابتدایی حضور داشتند، صلوات خاصه امام رضا(ع) پس از قرائت قرآن و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، زینت بخش این جشن بزرگ شد.

  سالار قاسمی، مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین در ادامه این مراسم، ضمن تبرک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، از کلاس اولیها خواست تا آموختن را از اولین روز مدرسه آغاز کنند و به عنوان اولین درس، خوب سلام کردن و درست صلوات فرستادن را فراگیرند.

  وی ضمن تشکر از دست اندرکاران برگزاری این جشن بزرگ، والدین را بهترین دوست و یاور فرزند دانست و از اولیاء و خانواده های حاضر در مراسم خواست تا در تمامی مراحل زندگی از فرزندان خود حمایت کنند تا بتوانند در آینده موفقیت های آنان را به نظاره بنشینند.

  در ادامه این جشن، رشوند مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز در سخنانی ضمن تبریک بهار علم و دانش و فرارسیدن هفته دفاع مقدس، برگزاری این جشن را در راستای تحقق شعار و اهداف مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین دانست و از دیدار خانواده ها و دانش آموزان ابراز خرسندی کرد.

  IMG_1100

  رشوند خلاقیت در برگزاری، نظارت بر اجراء، مشارکت دانش آموزان، اولیاء و حضور مناسب شهرداریها در کنار آموزش و پرورش را از شاخصه های اصلی اجرای این برنامه دانست و افزود: شعار مدیر کل آموزش و پرورش استان (تحول آموزش و پرورش امروز با لندگی فردا با نگاه انسانی ، تفکر علمی و عمل حرفه ای ) عملی خواهد شد و ما برای رسیدن به اهداف تعیین شده « برنامه ریزی، مشارکت، تحول مدیریت، نظارت، نشاط، نماز» نیازمند انسان دانا و توانا هستیم.

  در بخش دیگری از این مراسم، مدیر کل آموزش و پرورش استان و مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز از زحمات و همکاری مهندس مانی فر مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان قزوین به دلیل تکمیل و تحویل دو باب مدرسه موجود در ناحیه شهری مهرگان با تقدیم هدیه ای معنوی و لوح یادبود تقدیر نمودند.

  گفتنی است؛ به دلیل تقارن آغاز سال تحصیلی جدید با دهه مبارک ولایت، با ابتکار آموزش و پرورش شهرستان البرز؛ زنگ آغاز تحصیلی مدارس شهرستان به نام زنگ ولایت نام گزاری شده است.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">