ندای البرز
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۴:۴۵ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20439
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹
 •   
  مشاور فرمانده کل سپاه در گفتگو با ندای البرز:
  گوش ندادن به حرف ولی فقیه یکی از بزرگترین اشتباهاتی بود که مسوولان کشوری مرتکب آن شدند وخود نیز این اشتباه را قبول دارند،اعتماد کردن به آمریکایی ها باعث این شد که بر سر ایران کلاه برود.

  حجت الاسلام سید مرتضی حسینی مشاور فرماندهی کل سپاه در گفتگو با خبرنگار ندای البرز شهرستان البرز، با بیان اینکه انقلاب اسلامی موضوعات فراوانی را در دل خود جای داده است اظهار داشت:یکی از موضوعات انقلاب این بود که ملت، استقلال خودش را در تمامی مسائل چه نظامی ،اقتصادی،سیاسی وغیره حفظ کرده وخفتی که بعد از قاجار در ایران ایجاد شده بود و انگلیسی ها یا امریکایی ها برای مردم ایران تصمیم می گرفتند که چه کسی شاه شود ؟چه کسی نخست وزیر شود؟ وحتی در ارتش نیزاختیارات به دست انگلیسی ها یا آمریکایی ها بودرا از بین ببرد.
  وی با اشاره به رفتن رضا شاه عنوان کرد:بعد از رفتن شاه ،محمدرضا شاه پهلوی معطل بود و نمی دانست که آیا انگلیسی ها او را به عنوان شاه انتخاب می کنند یا خیر؟وامام راحل قیام کرد تااین خفت وخواری از ملت ایران دور شود و ایران استقلال داشته باشد.
  مشاور فرمانده محترم کل سپاه پاسداران مطرح کرد:صلح عراق و اسرائیل بدون حضور ایران تحقق پیدا نمی کرد وجهان شاهد بود که ایران از سوریه چگونه پشتیبانی کرد،به طوری که تمام ابر قدرتها یک طرف بودندوایران نیز در یک طرف قرار داشت ،این عزتی که امام راحل با انقلاب برای ایران به وجود آورد باعث پیوند ایران با جهان شد،هر کشوری که با ایران پیوند می خورد ماندگار می شود و کشوری که با آمریکا پیوند می خورد رفتنی است.
  این مسوول اضافه کرد:آمریکایی ها در یک بحره زمانی به این نتیجه رسیده بودند که با فشارهای اقتصادی ،تحریم وغیره در ایران شاید بتوانندرعب و وحشتی را که در خاور میانه از دست داده اند را دوباره به دست بیاورند و تمام تلاشان این است که کسانی را که در ایران بر سر کار آمده و قدرت استقامت و مقابله با آمریکا را نداشته ،با یک فشار این افراد عقب نشینی کنندبه طوری که در قصه برجام شاهد این اتفاقات بود ه ایم ودر برابرامتیازاتی که ایران از دست داد نتوانست امتیازی دریافت کند.
  حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد:ایران با استقلال واستقامتش باید به جهانی ثابت کند که هیچ قدرتی درمنطقه قدرت مانور ندارد ،این انقلاب در برابر این استقلال وآزادی وعزت خون داده ،جان داده ومبارزه کرده است.
  مشاور فرمانده محترم کل سپاه پاسداران اذعان داشت :هدف ترامپ با تحریم کردن سفر مسلمانان به ویژه ایرانیان به آمریکا برای این است که با این کار فشار سنگین تری بر روی مردم ایران پیاده کرده تا همچون موضوع برجام که مسوولان در بعضی جاهایش عقب نشینی کردند،در مسئله تحریم مسافرت به آمریکا نیز عقب نشینی هایی داشته باشند.
  این مسوول یاد آور شد:گوش ندادن به حرف ولی فقیه یکی از بزرگترین اشتباهاتی بود که مسوولان کشوری مرتکب آن شدند وخود نیز این اشتباه را قبول دارند ،آمریکایی ها مورد اعتماد نیستند و هیچ وقت نمی توان به آمریکایی ها اعتماد کرد ،اعتماد کردن به آمریکایی ها باعث این شد که بر سر ایران کلاه برود.
  حجت الاسلام حسینی تشریح کرد:ترامپ با تصور به اینکه اگر فشارها را بر روی ایران بیشتر کند ممکن است که دولتمرد ها عقب نشینی کرده ،درحالی که آمریکایی ها را ترس فراگرفته و متوجه شده اند که قدرتشان در خاور میانه کم رنگ شده،بر همین اساس به دنبال هیاهویی هستندوبر همه ملت واجب است تا با هوشیاری زیبا جلوی اهداف شوم آمریکا را بگیرند.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">