ندای البرز
چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۵:۳۹ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 4514
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳
 •   
  رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای قزوین خبرداد:
  رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی استان قزوین گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته‌، پروژه زورخانه امام رضا (ع) در شریفیه احداث می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز به نقل از تسنیم، مهدی طاهری اظهار داشت: تا اواخر خرداد ماه سال آینده این زورخانه در شریفیه به بهره‌برداری می‌رسد.

  رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی استان قزوین بیان کرد: پیش از این ۹ زورخانه در سطح استان فعال بوده که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر داریم این زورخانه‌ها را در استان افزایش دهیم.

  وی اعلام کرد: به منظور توسعه ورزش زورخانه‌ای در استان قزوین، در حال رایزنی‎ با شهرداری شهر محمدیه برای احداث زورخانه در این منطقه برای سال آینده هستیم تا علاقمندان در این شهر بتوانند در فضایی مطلوب فعالیت کنند.

  طاهری تصریح کرد: در حال حاضر یکی از معضلات رشته‌های پرطرفدار ورزشی رفتارهای ناهنجار ورزشکاران است که ورزش زورخانه‌ای با توجه ویژه‌ای که به مسائل اخلاقی دارد، از این ناهنجاری‌ها دور بوده و باید سایر ورزش‌ها نیز در مسئله اخلاق از ورزش زورخانه‌ای الگو بگیرند.

  وی با اشاره به اینکه توسعه این ورزش سبب افزایش مرام پهلوانی در بین افراد جامعه می‌شود، اظهار کرد: ورزشکاران باید ایمان، احترام به بزرگتر و اخلاق شایسته را سرلوحه کار خود قرار دهند زیرا هرقدر ورزشکاران این رشته ورزشی فروتنی بیشتری داشته باشند و خاضعانه رفتار کنند، جایگاه معنوی خود را در ورزش بالاتر می‌برند.

  طاهری تصریح کرد: ورزش زورخانه‌ای از پرتحرک‌ترین رشته‌های ورزشی است که نشاط و شادابی ورزشکاران خود را همواره بالا می‌برد.

  رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی استان قزوین عنوان کرد: مسابقات لیگ کشوری در ورزش زورخانه‌ای برگزار می‌شود که این سبب اشاعه و توسعه ورزش زورخانه‌ای در کشور می‌شود و امروز می‌بینیم که ورزش پهلوانی رشد خوبی را در کشور کرده است.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">