ندای البرز
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۰۰ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24587
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
 •   
  با تصویب شورای سازمان اتوبوسرانی شهرداری الوند؛
  شهردار الوند از مرکز مانیتورینگ مدیریت حمل و نقل شهرداری الوند بازدید کرد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز  ؛ جلسه شورای سازمان اتوبوسرانی شهر الوند روز یکشنبه ۲۳ مهرماه در سازمان اتوبوسرانی شهر الوند تشکیل و در خصوص اجرای اساسنامه جدید اتخاذ تصمیم شد.

  براساس این تصمیم وظایف بخش ترافیک و حمل و نقل شهری و مدیریت طرح های ترافیکی معابر به سازمانی به نام سازمان مدیریت حمل و نقل محول می گردد و کلیه خدمات خودروهای فعال در محدوده شهر الوند اعم از اتوبوس، مینی بوس، تاکسی، تاکسی تلفنی، وانت، کامیونت از طریق این مدیریت تحت پوشش قرار می گیرند.

  در این جلسه همچنین در خصوص اتوبوسرانی داخل شهری و تخصیص زمین پارکینگ اتوبوسرانی تبادل نظر صورت گرفت و در نهایت مقرر شد از طریق هماهنگی با شورای اسلامی شهر، موضوع اتوبوسرانی شهر حل و فصل گردد و از طریق استانداری قزوین و شورای اسلامی شهر الوند و فرمانداری شهرستان البرز مشکل پارکینگ اتوبوسرانی با دراختیارگذاری زمین مورد نیاز مرتفع گردد.

  در پایان جلسه شهردار الوند ضمن بازدید از مرکز مانیتورینگ مدیریت حمل و نقل شهرداری الوند، طی سخنانی ضمن اشاره به استقلال درآمدی و عدم وابستگی به یارانه شهرداری بر فعالسازی کدهای درآمدی و ایجاد درآمدهای پایدار در حوزه حمل و نقل شهری تأکید کرد.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">