ندای البرز
پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۵۴ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 9808
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۸
 •   
  مدیرکل هواشناسی قزوین:
  مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: برای روزهای جمعه و شنبه آتی با توجه به نقش‌های ماهواره‌ایی ورود این سامانه با بارش پراکنده در برخی مناطق این استان همراه است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز مدیرکل هواشناسی استان قزوین از پیش‌بینی وضع هوا در روزهای آینده خبر داد و اظهار کرد: برای روزهای آینده با توجه به نقش‌های ماهواره‌ایی، ورود یک سامانه بارشی به استان قزوین پیش‌بینی می‌شود.

  وی با بیان اینکه در این سامانه بارشی بارش چشم‌گیری وجود نداشته و زودگذر است، افزود: از اواخر وقت امروز این سامانه وارد استان قزوین شده و با بارش پراکنده در روزهای جمعه و شنبه در برخی مناطق استان قزوین همراه است.

  مدیرکل هواشناسی استان قزوین ادامه داد: بارش باران و وزش باد در برخی مناطق این استان طی روز یکشنبه هفته آینده به پایان می‌رسد که کاهش نسبی دمای هوا را نیز مشاهده می‌کنیم.

  بهاروند با اشاره به بارش‌های روزهای گذشته در استان قزوین بیان کرد: بیشترین میزان بارندگی در شهر معلم کلایه از توابع الموت شهرستان قزوین با ۸۸٫۶ میلی‌متر گزارش شده است.

  این مسئول اضافه کرد: میزان بارش‌ طی روزهای گذشته در شهر قزوین ۷۱٫۷ میلی‌متر، شهر کوهین ۷۸٫۳ میلی‌متر و شهر سیردان از توابع شهرستان قزوین ۸۵٫۳ میلی‌متر ذکر شده است.

  مدیرکل هواشناسی استان قزوین اضافه کرد: کمترین میزان بارندگی را شهر تاکستان با ۴۹٫۸ میلی‌متر و شهر بویین زهرا با ۴۳ میلی‌متر داشتند.

  بهاروند با اشاره به پیش‌بینی روزهای آتی در هفته آینده به رانندگان و مردم استان قزوین توصیه کرد: شهروندانی که قصد مسافرت به نقاط کوهستانی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته را دارند در این روزها از تجهیزات گرمایشی وسایل نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.

  این مسئول از ورود سامانه بارشی جدید طی روز سه‌شنبه خبر داد و تصریح کرد: با ورود این سامانه بارش‌های خوبی برای استان قزوین پیش‌بینی می‌شود.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">