ندای البرز
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۰:۵۴ 2018 Mar 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2857
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۳
 •   
  فرماندار البرز:
  فرماندار البرز گفت: اعضای ستاد حوادث غیرمترقبه شهرستان البرز آمادگی کامل جهت رویارویی با حوادث احتمالی را دارد.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،غلامرضا حسن‌پور در گفت‌وگو‌ با خبرنگار تسنیم در قزوین درباره اقدامات و برنامه‌های فرمانداری البرز در عید نوروز اظهار داشت: برای ساماندهی امورات عید نوروز جلسات متعددی برگزار شده که در این جلسات وظایف تمامی دستگاه به تفکیک مشخص شده است و امیدواریم که بدین وسیله بتوانیم خدمات لازم را به مسافران نوروزی بدهیم.

  وی افزود: در جلساتی که برای ساماندهی امورات خدمات‌رسانی عید نوروز برگزار شده است مقرر شده که اداره آموزش و پرورش شهرستان به منظور اسکان مسافران نوروزی مدارس دبستان فرهیختگان الوند و دبستان استثنایی بیاضیان محمدیه را تعیین کرده و مقرر شده که  نسبت به تجهیز آنها اقدام کند.

  فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد: با توجه به تقارن عید نوروز و شهادت حضرت زهرا (س) تمامی عناوین و اجرا برنامه‌های نوروز ۹۴ با رویکرد مذهبی و با حفظ شعائر و بزرگداشت این ایام  در شهرستان البرز انجام می‌شود.

  حسن پور خاطرنشان کرد: با متولیان امامزاده احمد و محمود حصارخروان هماهنگی لازم بعمل آمده است تا بدین وسیله بتوانیم هم در زمینه گردشگری و هم در زمین اسکان از این دو امامزاده  استفاده کنیم.

  فرماندار شهرستان البرز با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان البرز گفت: باغ پرندگان شهر الوند و موزه تنوع زیستی شهر محمدیه از مهم‌ترین مناطق گردشگری شهرستان البرز است.

  وی تصریح کرد: اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه شهرستان آمادگی کامل جهت برخورد با حوادث احتمالی را دارد و همه ادارات اعم از آب، برق، گاز، بهداشت و درمان و شهرداری‌ها در ایام نوروز آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات به منظور جلوگیری از قطع آب و برق و غیره و نیز ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان دارند.

  حسن‌پور تاکید کرد: ارائه خدمات به‌ موقع در جایگاه‌های عرضه سوخت در ایام نوروز ، نظارت اداره دامپزشکی شهرستان بر عرضه مواد غذایی و پروتئینی، مشخص کردن کشیک نانوائی‌های فعال از سوی شرکت غله و خدمات بازرگانی از دیگر موارد پیش بینی شده در ایام نوروز بوده‌اند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">