ندای البرز
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۳:۳۷ 2018 Mar 18
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6944
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
 •   
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز در این جلسه گفت: با توجه به هجمه فرهنگی دشمن؛ برنامه ریزی برای این مناسبتها ضروری است.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، ستاد ساماندهی شئون فرهنگی درمناسبتهای مذهبی شهرستان البرز با حضور اعضای این ستاد، برگزار شد.

  در این جلسه حجت‌الاسلام محمد صادق جانمحمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز با اشاره به مناسبتهای مذهبی پیش رو خواستار برنامه ریزی دستگاهای فرهنگی برای برگزای با شکوه این مراسمات شد.

  جانمحمدی گفت: دهه کرامت، میلاد با سعادت حضرت معصومه(ع) ، شهادت امام صادق صادق(ع) و همچنین میلاد امام رضا(ع) از مناسبتهای مذهبی پیش رو است که با توجه به هجمه فرهنگی دشمن؛  برنامه ریزی برای این مناسبتها ضروری می باشد.

  در این جلسه مقرر شد شهرداری الوند نسبت به فضا سازی شهر اقدام و شورای هیئات مذهبی شهرستان البرز نیز با هماهنگی مسئولین هیئات مذهبی، برنامه های مناسب با شهادت امام صادق(ع) را برگزار نماید.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">