ندای البرز
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۲۱ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12464
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۱
 •   
  سخنگوی ائتلاف اصولگرایان استان قزوین:
  سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در استان قزوین با اشاره به وجود ۳ حوزه انتخابیه در استان قزوین گفت: نامزدهای ائتلاف اصولگرایان استان قزوین مشخص شدند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، ابراهیم اسدی درباره تعیین کاندیدهای مورد تایید ائتلاف اصولگرایان در استان قزوین اظهار داشت: استان قزوین سه حوزه انتخابیه دارد که برای تعیین نامزدهای آن گروه‌های سیاسی موتلفه اسلامی، پایداری، رهپویان، ایثارگران و سایر عقلای اصولگرایی را به پیروی از کشور برای وحدت بیشتر در اردوگاه اصولگرایی را جمع‌آوری کرده و نفرات مورد تایید را تعیین کرده‌ایم.

  وی افزود: در نشست‌های بررسی ائتلاف اصولگرایان ۲۴ عضو حضور داشتند و با بررسی‌ها و ارائه نظرات مختلف نفرات منتخب اصولگرایی مشخص شدند.

  سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در استان قزوین عنوان کرد: ۸۰۰ تا یک هزار نفر ساعت با حضور نامزدها و معادل همین مقدار در جلسات خصوصی زمان صرف شده تا بدین وسیله بتوان نفرات را مشخص کرد که خوشبختانه این مهم در استان قزوین اتفاق افتاد.

  اسدی خاطرنشان کرد: در جلسه نخست این شورا حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی نماینده فعلی مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی حضور یافتند که پس از سه ساعت بحث پرحاشیه و چالشی تمامی اعضاء شورا به ایشان رای داده و حجت‌الاسلام حسینی به عنوان کاندید نخست اردوگاه اصولگرایان انتخاب شد.

  وی بیان کرد: در انتخاب کاندید دوم براساس فاکتورهایی مانند پیگیری مشکلات استان، قدرت سازماندهی ستادی، قدرت مالی، فعالیت در سازمان‌های مختلف و غیره مطرح شد که در نهایت شورای اصولگرایان استان قزوین از ۲۳ نفر حاضر ۲۱ نفر به خانم فاطمه محمدبیگی رای دادند و بدین ترتیب ایشان به عنوان کاندید دوم اردگاه اصولگریان در انتخابات مجلس مشخص شدند.

  سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در استان قزوین گفت: در حوزه‌‌های انتخابی تاکستان و بوئین زهرا-آوج هم به دلیل عدم وجود رقیب مطرح شورای اصولگرایان به ترتیب آقایان رجب رحمانی و روح الله عباسپور را تعیین کردند.

  منبع: تسنیم قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">