ندای البرز
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۹:۵۲ 2018 Apr 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8234
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۳:۵۱
 •   
  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین:
  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین از برخورد قطار مسافربری با یک دستگاه خودرو در قزوین خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز،  سرهنگ رضا رضایی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین، در تشریح این خبر گفت: شب گذشته(شنبه) ساعت ۲۰ و ۵ دقیقه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه برخورد قطار مسافربری تهران- تبریز در کیلومتر ۱۲۹ خطوط ریلی حوالی شهر شریفیه شعرستان البرز بلافاصله عوامل پلیس راه آهن و آتش نشانی به محل اعلامی اعزام شد.

  وی ادامه داد: ماموران با حضور در محل مشاهده کردند که یک قطار که از سمت تهران به تبریز در حرکت بوده با یک دستگاه خودرو پاترول برخورد کرده است.
  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: خودروی پاترول به علت عدم استفاده از گذرگاه و ورود غیرمجاز به حریم ریلی و متوقف شدن روی ریل راه آهن و عدم مهارت و توانایی در خارج نمودن خودرو منجر به این حادثه و توقف ۳۵ دقیقه ای قطار مسافربری شد.

  وی افزود: خوشبختانه راننده و دو سرنشین خودروی پاترول به محض رویت قطار سریعا از خودرو پیاده و از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
  وی در پایان گفت: به استناد ماده قانون ایمنی راه ها و راه آهن جمهوری اسلامی ایران از وسط ریل به شعاع ۱۷ متر، حریم راه آهن شناخته می شود و در صورت ورود انسان، وسایل نقلیه، احشام و … اداره راه مقصر نخواهد بود.

  منبع: صبح قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">