ندای البرز
دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۷:۰۰ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 16774
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳
 •   
  فرمانده جدید انتظامی شهرستان البرز معارفه شد؛
  فرمانده پیشین انتظامی شهرستان البرز گفت: با تلاش شبانه‌روزی پرسنل نیروی انتظامی و حمایت‌های دستگاه قضایی، میزان وقوع جرایم در سه ماهه نخست سال جاری 11 درصد کاهش داشته است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، روز گذشته و در جلسه شورای اداری شهرستان البرز، مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید انتظامی شهرستان برگزار شد.

  در این جلسه که با حضور جمعی از مدیران ادارات، فرماندهان نظامی و انتظامی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین سرهنگ دوم سهراب خسروی را به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان معارفه کرد.

  سرهنگ ولی‌اله رسولی‌راد فرمانده  پیشین انتظامی شهرستان البرز که  پس از ۳۰ سال خدمت بازنشسته شده است، در سخنانی ضمن تقدیر از همکاری مدیران ادارات و نهادهای مسؤول در شهرستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پرسنل نیروی انتظامی و حمایت‌های دستگاه قضایی، در سال ۹۴ میزان وقوع جرایم در شهرستان ۱۷ درصد کاهش داشته است.

  رسولی‌راد با اشاره به اینکه میزان وقوع جرایم در سه ماهه نخست سال جاری ۱۱ درصد کاهش داشته است عنوان کرد: اجرای ۶۸ طرح پاکسازی محله با هماهنگی مراجع قضایی رضایت‌مندی مردم شهرستان البرز را به همراه داشته است.

  وی ادامه داد: در طول سال‌های گذشته ۳ سرقت مهم شهرستان با همراهی مراجع قضایی و تلاش پلیس‌های تخصصی در کمترین مدت کشف شد که  در مهمترین آنها سارقین مسلح بانک شریفیه کمتر از ۷۳ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

  فرمانده پیشین انتظامی شهرستان البرز اظهارداشت:  سارقین مسلح احشام در مهرگان نیز ظرف مدت ۱۰ روز شناسایی شده و اموال مالباختگان کشف شد که در این پرونده سارقین به انجام سرقت در استان‌های مازندران، تهران و البرز نیز اعتراف کردند.

  سرهنگ رسولی‌راد با اشاره به اجرای اقدامات عمرانی مربوط به ستادفرماندهی انتظامی شهرستان ابرازداشت: با مساعدت شهردار و شورای اسلامی شهر الوند امروز فرماندهی انتظامی شهرستان  به هیچ کس بدهکار نیست.

  وی  ضمن تقدیر از مساعدت شهردار و شورای اسلامی شهر محمدیه در تخصیص ۱ دستگاه خودرو و موتور سیکلت به فرماندهی انتظامی بخش محمدیه از مقامات قضایی شهرستان البرز قدردانی کرد.

  رسولی‌راد در خاتمه بیان داشت: امنیّت پایدار نیازمند حمایت و پشتیبانی آحاد مردم است، زیرا امنیت با سلاح و زور پایدار نخواهد ماند.

  در خاتمه این جلسه، جمعی از مدیران ادارات، شوراهای اسلامی شهر و شهرداران با تقدیم هدیه و لوح یادبود از اقدامات سرهنگ رسولی‌راد تجلیل کردند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">