ندای البرز
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۴۲ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11337
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز عنوان کرد:
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز گفت: شورای آموزش و پرورش نقش بسزایی در توسعه، توليد علم و تربیت نیروهای مستعد مورد نیاز کشور دارد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، شورای آموزش و پرورش شهرستان البرز با حضور عسگری سرپرست فرمانداری و حسن پور فرماندار پیشین شهرستان البرز  در محل سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش و تبریک به نتیجه رسیدن برجام و رفع تحریم های ناعادلانه و تحمیلی انجام شده نسبت به کشورمان گفت: قبول ایران به عنوان عضو باشگاه کشورهای هسته ایی و اعتماد سازی در خصوص این نکته که جمهوری اسلامی ایران هیچ زمانی به دنبال سلاح هسته ای نبوده، اقدامی ارزشمند است.

  وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ی شهدای هسته ای عنوان کرد: باید تلاش کنیم تا از شرایط ویژه ایجاد شده، برای پیشبرد اهداف اصلی انقلاب اسلامی که همان رشد و آسایش شهروندان است استفاده کنیم.

  رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان البرز اظهار داشت: شورای آموزش و پرورش یکی از مجموعه های مشورتی زیرساختی است که نقش بسزایی در توسعه، تولید علم و تربیت نیروهای مستعد مورد نیاز کشور دارد.

  مهدی رشوند نجفی نیز در ادامه این جلسه، ضمن تبریک هفته ی شورای آموزش و پرورش؛ منابع انسانی و توجه به آن را امری مهم در توسعه ی کشور ارزیابی دانست.

  وی افزود : حرکت کشور در راستای توسعه و پیشرفت، نیازمند ایجاد تحول است که این امر با بهره گیری از انسانهای دانا و توانمند امکان پذیر می شود که آموزش و پرورش، عهده دار وظیفه ی خطیر تربیت و آموزش این انسانها ست.

  در پایان این جلسه نیز از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان البرز تقدیر شد.

  گفتنی است، در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۳، شورای آموزش و پرورش شهرستانهای قزوین و البرز به طور یکسان امتیاز مساوی را کسب نموده و به عنوان شورای برتر استان انتخاب شده اند.

  انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">