ندای البرز
سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۷ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 12789
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز عنوان کرد:
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در نشست خبری ستاد انتخابات شهرستان گفت: تمام امکانات شهرستان البرز برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات بسیج شده است.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  نشست خبری ستاد انتخابات شهرستان البرز صبح امروز در محل سالن همایشات بخشداری مرکزی برگزار شد.

  در این نشست، رضا عسگر پور سرپرست فرمانداری شهرستان البرز ضمن تسلیت ایّام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: انقلاب ما بر مبنای حضور و مشارکت مردم شکل گرفته و مطمئناً انتخابات یکی از مصادیق ارزیابی مقبولیّت و پشتیبانی مردم از نظام خواهد بود.

  وی ادامه داد: حضور مردم در انتخابات پیش رو می تواند اقتدار نظام اسلامی را به جهانیان نشان داده و قدرت چانه زنی ما را افزایش دهد.

  عسگری افزود: حضور مردم در صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی همواره موجب پشتیبانی و دلگرمی مسئولان بوده است، بصورتی که حتی در دوران دفاع مقدس نیز بزرگترین عملیات های نظامی ما   پس از برگزاری انتخابات صورت گرفته و حضور مردم موجب دلگرمی رزمندگان اسلام و تضعیف روحیه دشمن شده است.

  نماینده عالی دولت در شهرستان البرز با اشاره به تحریم های ظالمانه بدخواهان انقلاب در طول سالهای گذشته عنوان کرد: دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای بهبود شریط ایجاد شده در سطح بین الملل قرار داد و توانست با رهنمودهای مقام معظم رهبری، نظارت ایشان و ایستادگی مردم  به توافق عزتمندانه دست یابد.

  این مقام مسئول اظهارداشت: حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب جناب آقای روحانی به کمک دولت آمد و تیم مذاکره کننده ما توانست با پشتوانه ایی مردمی و اقتدار در مذاکرات حاضر شود.

  عسگری با بیان اینکه مذاکرات هسته ایی در تاریخ سازمان ملل متحد بی سابقه بوده است ادامه داد: کشورهایی که در بند ۷ منشور سازمان ملل متحد قرار میگیرند در نهایت با مداخله نظامی و یا دخالت بیگانگان مواجه می شوند، اما با درایت رهبر انقلاب، تلاش تیم دیپلماسی و هماهنگی و وحدت هدف ارکان مختلف نظام توانستیم از مشکلات ایجاد شده نیز عبور کنیم.

  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در ادامه سخنان خود به موضوع برگزاری انتخابات هفتم اسفند ماه پرداخت و گفت: تمام امکانات شهرستان البرز برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات بسیج شده است.

  عسگری ادامه داد: تا کنون هیچ حزب یا جناحی از انتخابات قهر نکرده و حتی افرادی که صلاحیت آنها مورد تأیید قرار نگرفته و نامزدی خاص در انتخابات نداشته اند، در عرصه انتخابات حضوری فعال دارند.

  رئیس شورای اداری شهرستان البرز خاطر نشان کرد: برخی از دشمنان نظام و رسانه های بیگانه در صدد دلسرد کردن مردم و جناح های سیاسی برای عدم حضور در انتخابات بودند، اما هم اکنون شاهد هستیم که همه جناح های سیاسی و مردم در عرصه انتخابات فعال هستند که این موضوع، نوید بخش برگزاری انتخاباتی باشکوه است.

  نشست خبری ستاد انتخابات شهرستان البرز

  عسگری در ادامه سخنان خود برگزاری انتخابات قانونمند را از اهداف مهم دولت دانست و اضافه کرد: مجموعه ارکان دولت، ادارات، نهادها، نیروهای نظامی و انتظامی  سطح شهرستان البرز از جانبداری در انتخابات ممنوع هستند و تلاش میکنند تا با مشارکت خود در امر برگزاری انتخابات، فرمایشات رهبر انقلاب را اجرایی کنند.

  این مقام مسئول خاطر نشان کرد: تعداد ۱۳۴شعبه اخذ رأی به شهرستان البرز اختصاص داده شده است که از این تعداد، ۲ شعبه سیار در بخش مرکزی و ۴ شعبه سیار در بخش محمدیه قرار دارند.

  وی افزود: از مجموع ۱۲۸شعبه ثابت اخذ رأی، ۶۶ شعبه در بخش مرکزی و ۶۲ شعبه اخذ رأی در بخش محمدیه مستقر هستند که عوامل اجرایی آموزش دیده با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری فراهم شده، کار اجرایی انتخابات را بر عهده خواهند داشت.

  رئیس شورای تأمین شهرستان البرز با بیان اینکه هیج تهدید امنیّتی متصور برگزاری انتخابات نیست، بیان داشت: سپاه، بسیج و ناجا مسئول برقراری نظم و امنیّت انتخابات هستند که با هماهنگی های صورت گرفته، تأمین امنیت ۶۸ شعبه بر عهده سپاه و ۶۶ شعبه دیگر نیز بر عهده نیروی انتظامی خواهد بود.

  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز اضافه کرد: هم اکنون ستادهای تبلیغاتی نامزدها فعال بوده و در کمال آرامش مشغول  اجرای برنامه ها و فعالیت های تبلیغاتی خود هستند که تا کنون  هیچ گونه تخلفی در موضوع تبلیغات نامزدها مشاهده نشده و اندک موارد جزئی با تذکر مرتفع گردیده است.

  نماینده عالی دولت تدبیر و امید خاطر نشان کرد: با افتخار اعلام میکنیم که ستاد انتخابات شهرستان البرز یکی از ستادهای الگو در سطح استان قزوین است که تا کنون با برگزاری منظم جلسات ستاد و کمیته ها فرعی، با اتکا به امکانت درونی و بدون فشار به مرکز استان، شرایط برگزاری انتخابات را فراهم آورده است.

  عسگری در خاتمه ابراز داشت: انتخابات یکی از مصادیق ارتقاء جایگاه عمومی نظام در عرصه بین المللی است که امیدواریم مردم همیشه در صحنه کشورمان در این عرصه نیز حضوری حداکثری داشته و حماسه ایی دیگر را رقم بزنند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">