ندای البرز
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۲۱ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 21810
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
 •   
  تودیع و معارفه مدیر کتابخانه های شهرستان البرز
  فرماندار شهرستان البرز در مراسم تودیع معارفه مدیر کتابخانه های شهرستان:نقش و اثرگذاری اداره کل کتابخانه های عمومی در توسعه زیرساختهای فرهنگی از اهمیت زیادی برخوردار است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای البرز در شهرستان ا لبرز رضا عسگری در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید کتابخانه های عمومی شهرستان البرز که با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد، گفت: ارتقاء سطح سواد اجتماعی افراد ، جامعه را از آسیبهای اجتماعی مصون می دارد.

  وی ادامه داد: نقش و اثرگذاری اداره کل کتابخانه های عمومی در توسعه زیرساختهای فرهنگی از اهمیت زیادی برخوردار است.
  فرماندار شهرستان البرز تصریح کرد: انس گرفتن نسل جوان با دانش و مطالعه جامعه را از آسیبها مصون می دارد .

  این مسوول با اشاره به اهمیت استفاده مطلوب دانش آموزان از اوقات فراغت ، تاکید کرد: انس با کتاب بهترین تفریح و ابزار جهت پرکردن اوقات فراغت است.

  عسگری با تاکید بر استفاده از ظرفیت مناسبتها در اشاعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت: اجرا طرحهای فرهنگی از جمله نذر کتاب، برگزاری نشستهای کتابخوان مطابق با تقویم زمانی ثابت و مدون از جمله اقداماتی است که می توان با هزینه کم و همکاری عمومی قدمهای مفیدی را در اشاعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بر داشت.

  وی در پایان با توجه به ضرورت ایجاد فضای کتابخوانی مناسب جهت بانوان در شهرستان اظهار داشت: ایجاد فضای اختصاصی جهت کتابخوانی بانوان در برنامه های آتی شهرستان قرار دارد.

  در پایان این جلسه نیز ضمن تقدیر از زحمات رمضان حیدری رئیس پیشین اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ، سعید محمدخانی بعنوان رئیس جدیداداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز منصوب شد
  انتهای پیام /

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">