ندای البرز
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۰:۲۶ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 19937
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸
 •   
  با رای شورای حل اختلاف استان صورت گرفت:
  با رای اکثریت اعضای شورای حل اختلاف استان عضو با سابقه شورای شهر الوند سلب عضویت شد.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز با رای اکثریت اعضای شورای حل اختلاف استان عضو با سابقه شورای شهر الوند سلب عضویت گردید.

  لازم به ذکر است هیأت حل اختلاف و رسیدگی به شکایات استان به عضویت و ریاست‌استاندار و عضویت رئیس کل دادگستری استان،یک نفر از اعضای شورای استان به انتخاب‌آن شورا و دو نفر از نمایندگان استان مربوطه در مجلس شورای اسلامی جهت رسیدگی به‌شکایات از شورای شهر و شورای شهرستان تشکیل می‌شود.

  فرد یا افرادی که سلب عضویت می‌گردند، می‌توانند به دیوان عدالت اداری شکایت نمایند. دادگاه مذکور خارج از نوبت به موضوع رسیدگی می‌کند و رأی آن قطعی ولازم‌الاجراء خواهد بود.

  در صورتی که هیأت حل اختلاف مرکزی حکم به سلب عضویت عضـو شورای اسـلامی شـهر و یا روستـا دهد، فرمانـداری مکـلف به معرفی عضـو علی البدل است. در صورتی که مرجع رسیدگی کننده موضوع تبصره (۳) این ماده، حکم به ابطال رأی مرجع پایین تر دهد، عضو علی البدل از شورای اسلامی خارج می شود و عضو قبلی مجدداً فعالیت خود را در شورای اسلامی از سر می گیرد.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">