ندای البرز
پنج شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۷:۳۷ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20549
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴
 •   
  استاندار قزوین:
  استاندار قزوین با ادعای اینکه تاکنون 17هزار شغل در استان ایجاد شده است افزود: سه واحد تولیدی کنتورسازی، کارخانه شیشه و برخی شرکت‌ها همانند فرنخ، مه نخ دارای بحران کارگری هستند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، فریدون همتی استاندار قزوین عصر روز گذشته(چهارشنبه) در شورای اداری استان که با حضور جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور استخدامی و اداری کشور در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد اظهار کرد: تمام دستگاه‌ها باید با همکاری و همراهی یکدیگر تجلی حضور پررنگ مردم در یوم الله ۲۲ بهمن را به بهترین نحو به نمایش بگذارند.

  وی در ادامه گفت: حجم وسیعی از پروژه‌های عمرانی استان در هفته دولت با حضور رییس جمهور به بهره‌برداری رسید و حدود ۹۱۳ پروژه ویژه ایام الله دهه فجر آماده افتتاح شده است.

  همتی گفت: معاون رییس جمهور به مدت دو روز در استان قزوین حضور دارند و امیدواریم در این مدت پروژه‌هایی همانند بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی قزوین و ۱۲۰ تختخوابی در الوند را به بهره‌برداری برسانیم.

  استاندار قزوین بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، با همت مدیران و استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود در استان توانستیم منابع مالی برای اتمام این پروژه‌ها را تزریق نماییم.

  نماینده عالی دولت در استان قزوین تصریح کرد: سعی کردیم توان تلاش خودمان را به کار ببندیم تا بتوانیم در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی و تکمیل برنامه‌های مصوب ستاد ملی به اهداف و سیاست گذاری‌های تعریف شده دست پیدا کنیم.

  وی با اشاره به پرداخت بسته حمایتی به واحدهای تولیدی استان خاطر نشان کرد: بیش‌از ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار در این مورد تخصیص یافته و توانستیم حدود ۹۵۰واحد تولیدی که در معرض تعدیل یا تعطیلی بود را احیا کنیم.

  همتی با اشاره به اینکه در راستای افزایش تولید و ایجاد اشتغال تلاش می‌کنیم مدعی شد: طبق آمار و رصدهای کشوری، تاکنون توانسته‌ایم حدود ۱۷هزار شغل ایجاد نماییم؛ از این میزان حدود ۱۰ هزار نفر جزو بیمه شدگان جدید از سوی کارگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی در سازمان تامین اجتماعی محسوب می‌شوند.

  همتی با اشاره به مجموعه اقدامات صورت گرفته در حوزه رونق تولید و ایجاد اشتغال در استان قزوین گفت: طبق آخرین آمارهای استخراج شده از سامانه بهین یاب، استان قزوین توانسته رتبه پنجم کشور را در این زمینه کسب نماید.

  استاندار قزوین تاکید کرد: سه واحد تولیدی کنتورسازی، کارخانه شیشه و برخی شرکت‌ها همانند فرنخ، مه نخ دارای بحران کارگری هستند که البته دارای بحث مفصل است.

  وی در پایان افزود: بیکاری در استان قزوین سیر نزولی را در پیش گرفته که این نشان‌دهنده اقدامات مناسب دولت در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

  انتهای پیام/

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">