ندای البرز
سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - - ساعت ۰۹:۴۶ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 18227
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵
 •   
  فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الامر(عج) استان قزوین:
  فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در در همایش بزرگ رزمندگان شهرستان البرز گفت: مذاکره با آمریکا عامل تزلزل از اصول انقلابی و اسلامی است و اگر می‌خواستیم از اصول خود تزلزل کنیم نیازی به انقلاب و تقدیم 200 هزار شهید نبود.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در همایش بزرگ رزمندگان شهرستان البرز که شب گذشته در محل مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد گفت: دشمنان  ما با هدف تقسیم ایران و سقوط نظام اسلامی جنگی را برما تحمیل کردند که صدام تنها ابراز آن بود و صاحبان تکنولوژی، سرمایه و سلاح  پشتیبانی کننده او بودند.

  شاهرخی ادامه داد:  نسلی که انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را درک کرده باید برای اینکه توانسته با اتکاء به خداوند و تبعیت از ولایت، جهان استکبار را در هم بشکند این واقعه را گرامی داشته و سپاسگزار خداوند باشد.

  باید برای نسل جدید علت وقوع جنگ را بازگو کرد

  وی ادامه داد: امروز ما وظیفه داریم تا برای نسل جدید بازگو کنیم که چرا جنگی بر ما تحمیل شد که میلیاردها خسارت مالی را درپی داشت و به موجب آن ۲۰۰ هزار شهید، ۶۰ هزار شهید گمنام و صدها نفر جانباز شدند.

  فرمانده سپاه حضرت صاحب الامر(عج) استان قزوین بیان داشت: جرم ما انقلاب بود و اینکه می‌خواستیم سرنوشت خود را خود رقم بزنیم، اما استکبار جهانی نمی‌خواست انقلاب اسلامی استمرا پیدا کند و اگر نبود رشادت‌ها ودلیرمردی‌های رزمندگان اسلام، سرنوشت ما به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

  امروز جنگ دیگری برعلیه ما آغاز شده است

  شاهرخی اضافه کرد:  جنگ را صدام بر ما تحمیل نکرد  بلکه جنگ را آمریکا برما تحمیل کرد که امروز نیز جنگ دیگری  را برعلیه ما آغاز کرده است.

  این مقام مسؤول بیان داشت: نیروهای مسلح ما در طول دروان دفاع مقدس رشادت‌های بسیاری را از خود نشان دادند، اما امروز زمزمه‌هایی شنیده می‌شود  که باید نیروهای مسلح نداشته باشیم تا بتوانیم توسعه یافته و به پیشرفت برسیم.

  وی جلوگیری از سقوط پاوه، سنندج و نقده، مقابله با ضد انقلاب در سیستان و بلوچستان، آذربایجان و کردستان، خنثی‌سازی توطئه خلق مسلمان، خلق عرب، بنی صدر، کشف کودتای نوژه، خنثی‌سازی فتنه کمونیست‌های آمل، مقابله با گروهک فرقان و  محافظت از شخصیت‌های نظام را از جمله خدمات نیروهای مسلح دانست.

  سردار شاهرخی 2

  سوء مدیریت برخی عامل بروز مشکلات اقتصادی است نه نیروهای مسلح

  شاهرخی تصریح کرد: امروز دشمنان داخلی با عوام فریبی و استفاده از کلام حق وارد میدان شده و از مشکلات اقتصادی مردم مطلع هستند، اما بجای اینکه  سوء مدیریت خود را عامل بروز مشکلات اقتصادی بدانند وجود نیروهای مسلح را موجب عقب ماندگی کشور اعلام می‌کنند.

  فرمانده سپاه استان قزوین یادآور شد: کسانی که انحلال نیروهای مسلح را به زیان می‌آورند خود و خانواده‌هایشان  تحت محافظت همین نیروهای مسلح هستند، اما با اراده باطل خود به عوام فریبی می‌پردازند.

  سردار شاهرخی تصریح کرد: برخی عنوان می‌کنند که با مذاکره با آمریکا می‌توانیم به نتیجه برسیم، اما خواسته‌های صریح اعلام شده از سوی مقامات آمریکایی  به هیچ عنوان به نفع ما و برد برد نخواهد بود.

  ۲۲۰ شبکه ماهواره‌ایی به دنبال تخریب اعتقادات دینی و انقلابی ملت است

  وی ادامه داد: آمریکا خواستار عدم حمایت ایران از گروه‌های مقاومت، کنار گذاشتن ابزارهای پیشرفته دفاعی و نظامی، عدم تطبیق مسائل کشور با اسلام، کنار آمدن با اسرائیل و انحلال سپاه و نیروی قدس است.

  این مقام مسؤول عنوان کرد: در زمانی که استکبار جنگ نرم را بر علیه کشورمان به راه انداخته و ۲۲۰ شبکه ماهواره‌ایی به دنبال تخریب اعتقادات دینی و انقلابی ملت است، برخی مسؤولان اقدام به حذف درس رهبر کوچک در پایه ششم ابتدایی نموده‌اند.

  شاهرخی ابراز داشت:  درسی که در ۲ صفحه شهید حسین فهمیده را به نسل نوجوان کشور معرفی می‌کند به اندازه داستان  پتروس فداکار ارزش ندارد و برای برخی سنگین به حساب می‌آید که تصمیم به حذف آن می گیرند و فکر می‌کنند تمام مشکل کشور ما با حذف این درس حل می‌شود.

  “مرسی” سخنانی را عنوان می‌کرد که امروز برخی در داخل کشورمان بیان می‌کنند

  فرمانده سپاه استان قزوین با بیان اینکه اگر قرار بود با مذاکره به خواسته‌های دشمن تن بدهیم  نیازی به انقلاب و تقدیم ۶۰ هزار شهید نبود تصریح کرد: آمریکا وانگلستان با همین روش با صدام و قذافی برخورد کردند و در نهایت با تمام تعهداتی که برای حمایت نظامی به آنها سپرده بودند، خود اولین کشوری بودند که به آنها حمله کردند.

  سردار شاهرخی با بیان اینکه حاصل مذاکره شوروی با آمریکا فروپاشی بود افزود:  ملت مصر نتیجه انقلاب خود را در اختیار افرادی همچون “مرسی” قراردادند و او هم سخنانی را عنوان می‌کرد که امروز برخی در داخل کشورمان بیان می‌کنند، اما در نهایت به وضعیت کنونی دچار شد.

  سردار شاهرخی

  هرنگاه و قلمی که بخواهد چهره آمریکا را تطهیر کند خائن و در خدمت دشمن است

  وی با  بیان اینکه عامل تمام مشکلات ما آمریکا است عنوان کرد: اجازه نمی‌دهیم کینه و بغض آمریکا از دلهایمان خارج شود و هرنگاه و قلمی که بخواهد چهره او را تطهیر کند خائن و در خدمت دشمن است.

  فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) بیان داشت:  نباید فریب آمریکا را بخوریم،  زیرا دشمن در داخل کشور نیز ایادی خود را دارد و آنها در تلاشند تا در لباس‌های مختلف ذهن مردم را تصرف، دشمن را دوست نشان داده و با ایجاد انحراف انقلاب را تحریف کنند.

  لبیک به رهبری لبیک به امام عصر(عج) است

  سردار شاهرخی التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه و آرمان های شهدای انقلاب اسلامی را ملاک عمل جریان‌ها و افراد دانست و صریح کرد: کسی امروز در حسینیه امام خمینی(ره)نشسته ، نائب امام زمان(عج) وده و لبیک به او لبیک به امام عصر(عج) است.

  وی یاد آور شد: برخی جریانات انحرافی تعاریف غلطی از استقلال ارائه می‌کنند و برخی دیگر با نوشتن نامه به اوباما خود را پرچم‌دار مکتب اسلامی می‌دانند، در صورتی که این آموزه‌های دینی بود که ما را در ۸ سال دفاع مقدس پیروز کرد.

  خانواده‌های شهداء و همسران شهدای مدافع حرم مصداق واقعی جانم فدای ایران هستند

  این فرمانده دوران ۸سال دفاع مقدس اظهار داشت: آنهایی که شعار جانم فدای ایران سر می‌دهند کذاب‌اند، زیرا باید درس فدا شدن برای ایران و اسلام را از خانواده‌های شهداء و همسران شهدای مدافع حرم بیاموزند که مصداق واقعی جانم فدای ایران هستند.

  سردار شاهرخی عنوان کرد: معاویه با ۱۸ جنگ سخت نتوانست علی(ع) را شکست بدهد، اما خواص بی‌بصیرت و فاقد تحلیل با تحمیل عنصر فتنه، در ۱۸ ساعت علی(ع) را وادار به مذاکره کردند.

  وی در خاتمه سخنان خود ابراز داشت: ما باید از تاریخ درس عبرت بگیرم  و با توسل به خدا و استمداد از شهداء در مسیر تثبیت نظام و استمرار انقلاب اسلامی تلاش کرده تا به زودی شاهد نابودی اسرائیل و آمریکا باشیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">