ندای البرز
چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۵۲ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11149
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۶
 •   
  تماس مکرر مقامات آمریکایی با ایران برای آزادی نظامیان؛
  از 10 نظامی آمریکایی دستگیر شده، 9 نفر مرد و یک نفر زن است. آنها در شناورهای خود سلاح های نیمه سنگین به همراه داشته اند.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز،  نیروی دریایی سپاه سرنشینان دو قایق نظامی امریکایی را در ابهای ایران بازداشت کرد.

   سپاه پاسداران ١٠ نفر نظامی امریکایی را که با دو فروند قایق به صورت غیر مجاز وارد ابهای ایران در خلیج فارس شده بودند بازداشت کرد.

  پنتاگون خبر بازداشت ۱۰ نظامی آمریکا در خلیج فارس را تأیید کرد

  پنتاگون می‌گوید ایران دو قایق نیروی دریایی آمریکا را توقیف کرده است.

  پنتاگون می‌گوید ایران گفته خدمه این دو قایق را آزاد خواهد کرد.

  یک مقام امریکایی در گفت‌وگو با ان‌بی‌سی نیوز گفته که ده ملوان نیروی دریایی آمریکا در یکی از پایگاه‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس، بازداشت شده‌اند.

  کاخ سفید می‌گوید در تلاش است تا موضوع قایق‌های توقیف‌شده در ایران را حل و فصل کند.

  ان بی سی: تماس جان کری با ظریف

  ان بی سی خبر داد که جان کری در تماسی تلفنی با ظریف ایرانی ها را متقاعد کرده که اقدام شناورها یک اتفاق بوده و نقض عمدی آبهای ایران نبوده است.

  آخرین جزئیات

  از ۱۰ نظامی آمریکایی دستگیر شده، ۹ نفر مرد و یک نفر زن است. آنها در شناورهای خود سلاح های نیمه سنگین به همراه داشته اند. مقامات آمریکایی در تماس های مکرر با ایران در پی آزادی نظامیان خود هستند.

  منبع: راه دانا

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">