ندای البرز
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۲:۰۸ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24294
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
 •   
  حمید رضا داوری از قهرمانی بهمن عسگری کاراته‌کای نام‌آشنای الوندی در رقابت‌های لیگ جهانی ترکیه خبر داد.

  حمیدرضا داوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ندای البرز، از قهرمانی بهمن عسگری کاراته‌کای نام‌آشنای الوندی در رقابت‌های لیگ جهانی ترکیه خبر داد و اظهار کرد: عسگری توانست درپایان این دوره از رقابت‌ها در بخش انفرادی و در وزن ۷۵ کیلوگرم به مصاف حریف ژاپنی رفته و با شکست آن مقام قهرمانی را تصاحب کند.

  وی ادامه داد: در رقابت‌های لیگ جهانی ترکیه امیررضا میرزایی کاراته‌کای ملی‌پوش الوندی توانست در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم با شکست حریف روسی مدال برنز را به خود اختصاص دهد و مجید حسن‌نیای‌دیلمی دبگر کاراته‌کای ملی‌پوش الوندی هم در جایگاه پنجم جهان توقف کند.

  دبیر هیأت کاراته استان قزوین با بیان اینکه کاراته‌کاهای الوندی توانسته‌اند در تمام رقابت‌ها مقام کسب کنند، عنوان کرد: علی‌اصغر آسیابری دیگر کاراته‌کای نام‌آشنای الوندی به دلیل مصدومیت نتوانست در این دوره از مسابقات حضور یابد.

  داوری تصریح کرد: رقابت‌های لیگ جهانی ترکیه با حضور بیش از یک هزار و ۳۰۰ کاراته‌کا از ۵۸ کشور جهان برگزار شد که تیم ملی کاراته کشور در پایان این مسابقات توانست عنوان نخست را به دست آورد.

  این مسؤول ورزشی یادآور شد: امیررضا میرزایی کاراته‌کای الوندی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی امیدهای جهان آماده می‌کند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">