ندای البرز
پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۹:۵۹ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 9789
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۵
 •   
  بازهم بوی فتنه گر به مشام میرسد؛
  کانال تلگرامی منصوب به شیخ قدرت الله علیخانی تصاویر مربوط به مراسم عزاداری برگزار شده در منزل وی را با حضور برخی چهره های سیاسی و اصلاح طلب منتشر کرد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، کانال تلگرامی منصوب به شیخ قدرت الله علیخانی تصاویر مربوط به مراسم عزاداری برگزار شده در منزل وی را با حضور برخی چهره های سیاسی و البته اصلاح طلب از جمله کرباسچی مفسد بزرگ اقتصادی(دبیر کل حزب کارگزاران ) و سید محمد خاتمی یکی از فعالین فتنه ۸۸ را منتشر کرد که البته در جلسه مذکور، افرادی همچون حجج اسلام سید حسن خمینی، موسوی بجنوری، مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور، موسوی لاری عضو مجمع روحانیون مبارز، رحمت و جماعتی از اعضای دفتر حضرت امام(ره) ، محمد شریعتی و علوی وزیرمحترم اطلاعات نیز حضور داشته اند.

  شیخ قدرت الله علیخانی (4)

  جلسه ایی که شاید به بهانه برگزاری مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، قصد تطهیرافرادی را دارد که در آزمون های بزرگ ملت، مردود شده و از صحنه سیاست محو شده اند.شیخ قدرت الله علیخانی (1)

  باید دید چرا افراد حاضر در این جلسه، همانند ضیافت افطاری رئیس جمهور محترم، این مراسم را ترک نکرده و در آن باقی ماندند!؟ شاید در حافظه تاریخی افرادی که در این مراسم حضور یافته اند فتنه۸۸، فعالیت های ساختار شکنانه و مفاسد برخی حضرات حاضر در مراسم را ثبت و ضبط نکرده باشد؛ اما آیا اشخاصی که خود را جزء خواص دانسته و از مسئولان نظام هستند، اطلاعی از این جزئیان ندارند!

   

  شیخ قدرت الله علیخانی (3)

  شیخ قدرت الله علیخانی (2)

   

  شیخ قدرت الله علیخانی (6)انتهای پیام

   

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">