ندای البرز
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۶:۲۴ 2018 Jul 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23404
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
 •   
  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی الوند خبرداد:
  حسین‌پور با اشاره به علت مرگ کارگر محبوس در سیلو خاطرنشان کرد: مسدود شدن مسیرهای تنفسی متوفی به علت قرار گرفتن در آوار مواد داخل سیلو و خفگی بوده است.

  امیر حسین‌پور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز، ازسقوط یک نیروی انسانی در سیلوی سبوس در شرکت داروسازان شهرصنعتی البرز خبرداد.
  وی با تایید این خبر، بیان کرد: این حادثه ظهر امروز در شرکت داروسازان واقع در خیابان امیرکبیرغربی، شهرصنعتی البرز رخ داد که منجر به فوت کارگرمحبوس در سیلو شد.
  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرستان البرزعنوان کرد: با تماس مردمی که راس ساعت ۱۲:۱۹ دقیقه ظهرامروز با سامانه ۱۲۵ گرفته شد نیروی امدادی آتش‌نشانی شهر الوند راس ساعت ۱۲:۲۱ دقیقه در محل حادثه حضور داشته و عملیات رها سازی کارگر محبوس در سیلوصورت گرفت.
  این مسئول ادامه داد: نیروی آتش‌نشانی پس از رسیدن به محل حادثه و بریدن قسمت انتهایی سیلوی مورد نظر کارگر محبوس را توانستند از سیلو رها کنند.
  حسین‌پور با اشاره به علت مرگ کارگر محبوس در سیلو خاطرنشان کرد: مسدود شدن مسیرهای تنفسی متوفی به علت قرار گرفتن در آوار مواد داخل سیلو و خفگی بوده است.
  وی یادآورشد: کارگر متوفی بعد از رها سازی از سیلو به عوامل اورژانس، پزشک قانونی و نیروی انتظامی تحویل داده شد.
  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرستان البرز متذکر شد: کارگر حادثه دیده تنها ۲۳ سال داشته است و پس ازیک‌سال تقاضای کار در شرکت داروسازان، به تازگی در این شرکت مشغول به کاربود که حادثه فوق منجر به فوتش می‌شود.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">