ندای البرز
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۱۵:۳۲ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20472
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸
 •   
  پدر شهید احمدی روشن در جمع مردم بیدستان:
  پدر شهیداحمدی روشن خطاب به مسوولان کشوری عنوان کرد: قرار بود بعد از قرار داد لوزان تحریم ها برداشته شود پس چه شد؟ مسوولان کشوری در برابر این ملت مسوول هستند وبه 72میلیون ایرانی دروغ گفته اند ،باید پاسخگو باشند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز شهرستان البرز، دیشب مراسمی به مناسبت ایام الله دهه فجر درمسجد سید الشهدای شهر بیدستان با حضور مسئولان این شهر و پدر شهید احمدی روشن حاج رحیم احمدی روشن برگزارشد .
  در این مراسم پدر شهید احمدی روشن ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و ولادت حضرت زینب کبری (س) عنوان کرد: اراده خداوند این بوده که مستضعفین را حمایت کرده وپیامبران و امامان را وارثان روی زمین قرار دهد.
  وی با اشاره به اینکه خداوند توجه خاصش به سمت ملت ایران است، افزود: خداوند می داند ملتی مقاوم و قهرمان پروربه رهبری مردی بزگ همچون امام راحل برای ادامه راهش اعلام آمادگی کرده و در این راه امتحانات بزرگی را برای این ملت قرار داده که برای گذر از این راه باید از این امتحانات پیروز و سرافراز بیرون آمد .

  photo_2017-02-06_14-42-11

   

  پدر شهید احمدی روشن ادامه داد: والا ترین و بالاترین امتحانی که خدا از ملت ایران می گیرد گرفتن پاره تن های ما است ،خانواده هایی بودند ۵ شهید تقدیم انقلاب کردند

  وی با شهادت فرزند بزرگوار و دانشمندش گفت:یک فرزند داشتم که امانت الهی بود که خداوند امانتش را ازمن گرفت واین یک امتحان اللهی است .
  پدر شهید احمدی روشن بیان کرد :شهادت برای من و فرزندم “احمد “غریب و ناملموس نبود چراکه برادرم در جنگ تحمیلی به شهادت رسید و احمد با فرهنگ شهادت آشنا بود .
  احمدی روشن افزود : در سفری که به کربلا داشتم با یمنی ها دیدار داشتم این کشور می گفتند : شما ملت ایران وانقلابتان برای همه مسلمانان جهان الگو می باشد و مردم یمن، سوریه به استقامت وقهرمانی مردان شما توجه داشته و به همین دلیل تمام کشورهای مسلمان جهان شمارا دوست دارند
  وی با بیان این که شهید احمدی روشن با رتبه سه رقمی در بهترین دانشگاه ایران “دانشگاه صنعت شریف” درس میخواند گفت: شهید احمدی روشن چند ویژگی داشت .

  photo_2017-02-06_14-42-33
  ۱٫یک فرزند خوب برای خانواده اش بود واین عمل به آیه قرآن است که می فرماید: به پدر و مادر خود نیکی کنید و ما در هرسنی که باشیم باید به پدر مادر خود نیکی کنیم و ۲٫یک سرباز خوب برای ولی فقیه و امامش بود .
  وی یادآور شد :مسوولان در جلسه ای که در سعد آباد داشته آیا به تعهد های خود عمل کردند؟ رهبر انقلاب بارها گفت دشمنان قابل اعتماد نیست .اما چرا گوش به حرف ولی فقیه تان نکردید؟
  این پدر شهید ادامه داد: دشمنان ما قرآن مارا قبول نداشته و به پیامبرما هک حرمت کرده اما ما به دستور قرآن پیامبران و کتاب های آسمانی آنهارا قبول داریم ما حضرت موسی و حضرت عیسی را جز پیامبران الهی میدانیم واین نشان از عدالت دین ما دارد.
  احمدی روشن خاطر نشان کرد: حتی اگر این ملت غیور و فهیم از آرمان های خوددست بکشند دشمنان باز راضی نخواهند بود چرا که آنها ذلت و خواری این ملت را می خواهند.
  پدر شهید احمدی روشن با بیان خاطره ای از فرزندش یاد آور شد:دوستان مصطفی می گفتند که فرزندم و دوستانش زیر دستگاه سانتریفیوژ خوابشان میبرد تا بتوانند اورانیوم غنی سازی را به ۳٫۵ یا ۵ درصد تا ۲۰درصد برسانند. مذاکره کنند گان دولت قبل در مذاکرات با سرپرستی آقای جلیلی گفتند هسته ای را بردارید ولی زیر بار نرفتند ولی دراین دولت عقب نشینی کردندو چه کسی پاسخگوی مصطفی های این مرز و بوم است مگر غیر این است که ولی فقیه رهبری بارها فرمودند من نسبت به این مذاکرات خوش بین نیستم چرا گوش به حرف ولیتان ندادید؟

  photo_2017-02-06_14-42-17

  احمدی روشن بیان کرد : این انقلاب کودکانی تربیت کرد که همچون مردان بزرگ فکر می کردند ، شما از نوجوانی ۱۳ ساله جز درس خواندن و بازی کردن چه انتظاری دارید اما شهید فهمیده های این انقلاب به تاریخ و ملت ها فهماندند که به دستور رهبرو ولی فقیه شان از مملکت دفاع می کنند، این همان بصیرت و ولایت مداری است چرا منویات رهبری را گوش نمی دهید؟ وی گفت:رهبربارها در سخنانش گفتند: اقتصاد مقاومتی ،دید کسی کاری نکرد گفت اقتصاد مقاومتی و عمل، یعنی عمل کنید پس بر همه واجب است به پا خواسته و عمل کنیم.
  پدر شهید احمدی روشن خاطر نشان کرد:مسوولان کشوری کار ی کردند که ترامپ برای ملت جان بر کف نهاده ایران خط نشان بکشد،این ملت برای آزادی و عزت جانها و خونها داده و می دهند
  احمدی روشن خطاب به مسوولان کشوری یادآور شد: قرار بود بعد از قرار داد لوزان تحریم ها برداشته شود پس چه شد؟ مسوولان کشوری در برابر این ملت مسوول هستند وبه ۷۲میلیون ایرانی دروغ گفته اند ،باید پاسخگو باشند.

  photo_2017-02-06_14-42-00
  پدر شهید احمدی روشن گفت : شهید احمدی روشن ۱۴ هزار سانتیفیوژ را وارد ایران کرد شما گفتید ما چه احتیاجی به این سانتیفیوژ ها داریم ، شما قلب راکتور هسته ای را بتن ریختید و دل مارا آتش زدید.
  وی در پایان گفت : ترامپ می گوید من فلان میکنم ،فلان میکنم … این حرف ملت ایران و امام راحلشان است که سی و اندی سال قبل گفت :آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.بدانیدامریکا هیچ غلطی نمی کند .

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">