ندای البرز
شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۸:۱۹ 2018 Feb 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25433
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
 •   
  خطیب نماز جمعه شهر الوند:
  شبکه‌های اجتماعی به ویژه تلگرام نقش جریان‌سازی را در اغتشاشات اخیر داشتند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، حجت الاسلام علی طهماسبی در خطبه‌های عبادی-سیاسی این هفته شهر الوند که در مسجد جامع حضرت ابوالفضل (ع) این شهر برگزار شد اظهار کرد: شبکه‌های اجتماعی به ویژه تلگرام نقش جریان‌سازی را در اغتشاشات اخیر داشتند.
  وی از مسئولان امر به ویژه ریاست جمهوری، وزیر ارتباطات و فناوری درخواست کرد که مجموعه‌ای را تشکیل بدهند که در این مجموعه اطلاعات شبکه‌های اجتماعی داخلی جهت حمایت از مغزهای متفکر در کشور وجود داشته باشد.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری به مستند‌سازان افزود: انقلابی بودن ، نقد منصفانه و زبان هنر را داشتن از ویژگی‌های هنرمندان و مستند سازان باید باشد.
  این مسئول عنوان کرد: اقدام دادستان قزوین برای عدم دریافت عوارضی آزاد راه اقدامی انقلابی بوده که جای قدر‌دانی دارد.
  حجت الاسلام طهماسبی خطاب به خارج نشینان ضد انقلاب گفت: این نظام و انقلاب به آسانی به دست نیامده است که به ارزانی وسادگی از دست برود.
  وی خاطرنشان کرد: با رهنمودها و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری کل نظام برای مبارزه با فساد وایجاد اشتغال حرکت کرده است.
  خطیب نماز جمعه شهر الوند ادامه داد: مسئولان برای رفع مشکلات به جای پرداختن به حاشیه به اصل متن مشکلات مردم بپردازند و به فکر ملت باشند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">