ندای البرز
پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۲۲:۱۰ 2018 May 24
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10957
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۹
 •   
  مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه امام رضا(ع) خبر داد:
  مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز از برگزاری همایش تشکیل شبکه خبرنگاران افتخاری بسیج در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، امروز بدون شک نقش بسیجیان و قشرهای مختلف آن در صحنه دفاع و صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی در طول ۳۷ سال از عمر انقلاب اسلامی پررنگ و مؤثر بوده است.

  امروز نیروی بسیج با قدرت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی نقش داشته و یکی از مهمترین عوامل وجود اقتدار، عزت و استحکام درونی جمهوری اسلامی بوده و در راه‌حل برون رفت از همه مشکلات نقش‌آفرین بوده است.

  قشر بسیج رسانه نیز به عنوان یکی از قشرهای ۲۳ گانه سازمان بسیج مستضعفان که در عرصه رسانه به عنوان رزمندگان جبهه جنگ نرم در مقابله با دشمنان انقلاب، استقامت و ایستادگی کرده و در صحنه همیشه حضور داشته است.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز بسیج رسانه به بسیجیان فعال در این عرصه، اظهار کرد: عصر امروز عصر ارتباطات و کسب اطلاعات روز دنیا از یک منبع به‌روز و فعال در عرصه خبرگزاری‌ها و نشریات است.

  حجت‌الاسلام حسن شجاعی مهر با بیان حساسیت تحولات و حوادث امروز در جهان، عنوان کرد: امروز دشمنان با استفاده از غول تهاجم فرهنگی و نشر اخبار آلوده و مسموم از سوی رسانه‌های زیر سلطه خود، قصد ایجاد تشویش در بطن جوامع را دارند.

  وی بیان کرد: هدف دشمنان ایجاد فریب و مه‌آلوده کردن فضای جامعه با نشر اخبار مسموم و دو پهلو بوده و ایجاد تنش در فضاهای سیاسی و منحرف کردن اذهان مردم از جنایاتی است که به دست استکبار جهانی رخ می‌دهد.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز استان قزوین با اشاره به شهدای عرصه بسیج رسانه تصریح کرد: یکی از نشانه‌های حقانیت رسالت اصحاب بسیج رسانه در ایفای نقش خود وجود شهدای بسیجی در این عرصه بسیار مهم و حساس است.

  شجاعی‌مهر به نقش بسیج رسانه استان قزوین در اطلاع‌رسانی اخبار صادقانه و صحیح در طی سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: اصحاب بسیج رسانه این استان بدون گرایش جناحی و حزبی در این عرصه صادقانه و با حفظ امانت در نشر اخبار، اخبار موثق را به مردم و شهروندان انتقال داده و باید الگوی دیگر اصحاب رسانه قرار گیرد.

  این مسئول تشریح کرد: بسیج نواحی و محلات شهرستان البرز نیز در سالروز بسیج رسانه ۲۱ دی‌ماه اقدام به برگزاری همایش تشکیل شبکه خبرنگاران افتخاری بسیج  را برنامه‌ریزی کرده که از اعضای پایگاه‌ها و نواحی بسیج این شهرستان در این روز در عرصه بسیج رسانه عضوگیری می‌شود.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان البرز استان قزوین به نسل امروز فعال در بسیج رسانه توصیه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با ایجاد اخبار مسموم در رسانه‌های بین‌المللی که در اختیار دارند سعی در ایجاد فتنه و فریب عموم مردم را داشته و نقش اصحاب بسیج رسانه امروز پررنگ‌تر از گذشته باید باشد و در برملا کردن این نیرنگ‌ها و آگاه‌سازی جامعه تلاش مضاعفی به کار بندند.

  شجاعی‌مهر افزود: اصحاب رسانه امروز نقش رزمندگان را در دوران دفاع مقدس دارند و در جنگ نرم مأموریت دفاع از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی را بر عهده داشته که با توجه به هجوم دشمنان با امکانات پیشرفته ارتباطی و رسانه‌ای وظیفه‌ سنگینی بر دوش آنان است.

  امید است، در انجام وظیفه امروز بسیج رسانه که مقابله با مواضع دشمنی زخم خورده از بصیرت و آگاهی مردم ایران اسلامی غافل نشده و نقش رسانه در ایجاد و بنا شدن حماسه‌هایی همچون ۹ دی ماه ۸۸ است موفق و پیروز باشیم.

  امروز علاوه بر مقابله با دشمنان این مرز و بوم، اصحاب بسیج رسانه زمینه‌ای را فراهم کنند که برخی از دیدگاه‌ها و نگرش‌های غلط در حوزه رسانه‌های همسو با رسانه‌های غربی و دشمنان انقلاب رخت بربندند.

  منبع: فارس قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">