ندای البرز
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۲:۰۸ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11830
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۷
 •   
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز عنوان کرد:
  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز عنوان کرد: علی رغم دستاوردهای بسیار انقلاب اسلامی، شرایط داخلی کشور از لحاظ اجتماعی نگران کننده بوده و آسیب های فراوانی وجود دارد.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، سرپرست فرمانداری شهرستان البرز در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان گفت: با تدبیر دولتمردان توانسته ایم شرایط بین المللی را عادی سازی کرده و زمینه ایجاد روابط اقتصادی و سیاسی مطلوب را با کشورهای مختلف  ایجاد کنیم.

  عسگری با بیان اینکه سفر هیئت دولت به فرانسه و ایتالیا نوید بخش تحول در عرصه بین الملل و توسعه اقتصادی کشور است، افزود: می توان از فرصت پیش آمده در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، سرمایه گذاری، تولید داخلی و جلوگیری از خام فروشی استفاده کرد.

  عسگری بیان داشت:  در سی و هفت سال گذشته، خدمات عمرانی و رفاهی بسیاری به مردم ارائه شده و هم اکنون کشورمان در بسیاری از رشته های علمی و تکنولوژی دنیا، دارای جایگاه ویژه ای است.

  سرپرست فرمانداری شهرستان البرز تصریح کرد: علی رغم  دستاوردهای بسیار انقلاب اسلامی، شرایط داخلی کشور از لحاظ اجتماعی نگران کننده بوده و آسیب های فراوانی وجود دارد.

  این مقام مسئول با بیان اینکه برخی از آسیب های اجتماعی ناشی از نفوذ تکنولوژی در زندگی امروزی مردم است، اظهار داشت:  ایجاد شرایط لازم برای کاهش آسیب های اجتماعی فعلی، یکی از اولویت های اساسی نظام و جزء سیاست های کلان موجود در اسناد بالادستی کشور است.

  عسگری خاطر نشان کرد: اعتیاد، بالارفتن سن ازدواج، انصراف از ازدواج و ازدواج های سفید؛ جامعه را به شدت تهدید میکنندکه تمامی دستگاه ها و نهادها، مسئول مقابله و مهار این آسیب ها هستند.

  وی با بیان اینکه انقلاب بزرگی در عرصه بهداشت و درمان کشور صورت گرفته، اضافه کرد: توجه به رعایت بهداشت در مناطق حاشیه ایی و ارائه خدمات متنوع سلامت به مردم، با آغاز طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت آغاز شده است.

  رئیس شورای اداری شهرستان البرز ابراز داشت:  با افزایش اطلاعات مردم در حوزه پیشگیری از بیماریها و خود مراقبتی، می توان زمینه ابتلاء به بسیاری از بیماریهای قلبی و عروقی موجود در جامعه را کاهش داد و افزود: همه دستگاه های اجرایی در حوزه سلامت مردم  مسئول هستند و نمی توان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تنها عهده دار این وظیفه دانست.

  عسگری در ادامه سخنان خود از تنظیم سند کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان البرز خبر داد و گفت: این سند با نگاه به تهدیدات موجود در جامعه و با  استفاده از آمار و اطلاعات دستگاه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان البرز تنظیم خواهد شد که توجه به خانواده و استفاده از نهادهای مردمی، نقش بسزایی در برنامه های این سند خواهند داشت.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">