ندای البرز
شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۷:۰۲ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 6718
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۷
 •   
  رئیس شورای شهر محمدیه عنوان کرد:
  رئیس شورای شهر محمدیه گفت: باتوجه به ظرفیت‌هایی که در محمدیه وجود دارد، شرایط برای شهرستان شدن این شهر فراهم است.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، علی کاظمی اظهار داشت: شهر محمدیه با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت، ظرفیت‌ مناسب برای تبدیل شدن به شهرستان را دارد.

  وی با بیان اینکه شهر محمدیه دارای توانایی و ظرفیت‌های بالایی بوده، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌‌هایی که در محمدیه وجود دارد، باید زمینه‌های تبدیل این شهر به شهرستان فراهم شود.

  رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه با اشاره به اینکه یک کلینیک درمانی در این شهر احداث می‌شود، بیان کرد: احداث بیمارستان و کلینیک‌های تخصصی کمک شایانی به تسریع‌سازی روند شهرستان شدن محمدیه می‌کند.

  وی افزود: میزان سرانه‌های بهداشتی در شهر محمدیه ضعیف بوده و برای ارتقای سرانه درمانی در این شهر باید اقداماتی را انجام داد.

  کاظمی در رابطه با اینکه پروژه‌های عمرانی در حوزه‌های مذهبی و فرهنگی در شهر محمدیه احداث می‌شود، اظهار کرد: راه‌اندازی دارالقرآن از جمله این پروژه‌ها بوده که در سال ۹۵ به پایان می‌رسد و آماده بهره‌برداری می‌شود.

  وی با بیان اینکه شورای شهر محمدیه نگاه ویژه‌ای به حوزه‌های فرهنگی و هنری دارد، بیان کرد: تکمیل و احداث پروژه‌های عمرانی در حوزه فرهنگ و هنر از الویت ‌های شورای شهرمحمدیه است، چرا که ارتقای سطح فرهنگی مردم این شهر از الویت‌های شورای شهر محمدیه است.

  رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه با اشاره به اینکه بودجه‌ای که به این شهر توسط استاندار اختصاص داده شده، کافی نبوده، عنوان کرد: برخی از مسئولان شهری به جمعیت واقعی شهرمحمدیه باور نداشته و بودجه کافی در اختیار شهرداری این شهر قرار نمی‌دهند.

  وی افزود: سرانه‌ای که به شهرمحمدیه تعلق می‌گیرد باید براساس جمعیت ۹۰ هزار نفری  این شهر باشد نه متناسب با جمعیت اسمی۴۵ هزار نفری، که این امر ناعادلانه است.

  منبع: تسنیم قزوین

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">