ندای البرز
سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۶:۴۴ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8246
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲
 •   
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز عنوان کرد:
  رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز از بهره مندی ۳۸۷۵ نفر از برنامه های اوقات فراغت این شهرستان، با محوریت روحانیون خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، حجت‌الاسلام محمدصادق جانمحمدی  با تأکید بر این که امسال در شهرستان البرز بیش از ۱۴۷ کلاس اوقات فراغت با نظارت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان البرز و با محوریت روحانیون تشکیل شد، اظهار داشت: در مجموع  ۳ هزار و ۸۷۵ نفر در این کلاس ها شرکت کردند.

  وی، تغییر و تحول اساسی در راهبردها، رویکردها و برنامه های فرهنگی در مقابله با تهدیدات و هجمه های فرهنگی را ضروری دانست و خاطرنشان کرد:  برگزاری طرح هایی چون گفتمان های دینی، بوستان های معرفت و هسته های فرهنگی با موضوعات اعتیاد، سبک زندگی اسلامی و… برای مقابله با هجمه های فرهنگی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید در دستور کار دستگاه های متولی قرار گیرد.

  این مسئول فرهنگی با تاکید بر این که هدف از برگزاری کلاس های اوقات فراغت تبیین احکام، معارف دین، مفاهیم قرآن کریم و سیره عملی اخلاقی اهل بیت(ع) است، افزود: به همین منظور برگزاری برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و مذهبی، تبیین اهمیت اقامه نماز، بیان اهمیت همدلی و هم زبانی و ترویج سبک زندگی اسلامی، احترام به والدین و…  از جمله برنامه ها و فعالیت های آموزشی بود که در دستور کار قرار گرفت.

  منبع: حوزه

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">