ندای البرز
یکشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۰:۱۹ 2018 Feb 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23493
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
 •   
  رئیس سازمان بهزیستی کشور:
  رئیس سازمان بهزیستی کشور روز شنبه در بازدید از واحد تولیدی محصولات بهداشتی فیروز گفت: این واحد به عنوان الگویی برای اشتغال زایی معلولان در سطح کشور و دنیا به شمار می رود.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، انوشیروان محسنی بندپی در نشست مشترک با سید محمد موسوی مدیرعامل شرکت بهداشتی فیروز قزوین و کارآفرین برتر کشور که در حاشیه بازدید از این واحد تولیدی صورت گرفت،افزود: فیروز برند بزرگی است که با استقبال نکردن از اتوماسیون، ظرفیت‌های شغلی خود را در اختیار معلولان قرار داده و با این وجود به عنوان یکی از واحدهای موفق و الگو در کشور شناخته می شود.
  وی اضافه کرد: ویژگی مهم مجموعه فیروز این است که مدیر و بنیانگذار آن با مشکلات معلولان آشنایی دارد و به استناد شواهد و مستندات وی را باید یکی از برترین کارآفرینان کشور و فردی خلاق و مبتکر در زمینه اشتغال زایی دانست.
  محسنی مطرح کرد: با اینکه فیروز می توانست با بهره بردن از اتوماسیون هم هزینه تولید را کاهش دهد و هم تولید خود را مقرون به صرفه تر کند اما به سراغ اتوماسیون نرفته و این نشان دهنده آن است که مجموعه فیروز تنها به دنبال منافع مادی نیست.
  وی اظهار کرد: به اشتغال گرفته شدن معلولان در این واحد تولیدی نشان می‌دهد که جهت‌گیری این مجموعه به سمت اهداف خیرخواهانه و انسان‌دوستانه است.
  محسنی بندپی تاکید کرد: مدیریت این مجموعه با بهره‌گیری از دانش و فن مدیریت محدودیت‌ها را کنار زده و با ایجاد اشتغال برای معلولان از ایجاد ناراحتی‌های روحی و روانی این افراد پیشگیری کرده است و توصیه داریم تا سایر افراد کارآفرین نیز با اتکا به روش اتحاذ شده در این واحد بخشی از اشتغال خود را به مددجویان بهزیستی از جمله معلولان اختصاص دهند.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">