ندای البرز
دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۷:۵۹ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25359
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
 •   
  رئیس شورای کارگری شرکت کنتورسازی:
  مسئولان مسائل مالی و حقوقی شرکت را با مسئله تولید و اشتغال این شرکت ربط ندهند و با تدابیری که می اندیشند چرخه تولید این شرکت‌ را به راه بیاندازند.

  بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای البرز با اشاره به وضعیت شرکت کنتور سازی شهر صنعتی البرز اظهار کرد: متاسفانه مسئولان در حل مشکلات شرکت کنتورسازی همکاری لازم را انجام نمی‌دهند.
  وی با بیان اینکه در حال حاضر کارگران خط تولید این شرکت مواد اولیه برای تولید رانداشته و خط تولید خوابیده است، افزود: قطعات و مواد اولیه تولید مدتی است در گمرگ بوده که متاسفانه تا به امروز این قطعات ترخیص نشده و این امر همت و همکاری برخی از مسئولان را می‌طلبد.
  رئیس شورای شرکت کنتور سازی عنوان کرد: بانک پاسارگاد برای رفع مشکلات شرکت کنتورسازی شهر صنعتی البرز همکاری خود را اعلام کرده که متاسفانه با بی تفاوتی مسئولان مواجه شده است.
  وی با اشاره به اینکه کارگران این شرکت هنوز حقوق‌های معوق سال گذشته خود را دریافت نکرده‌اند اضافه کرد: کارگران این شرکت علاوه بر حقوق معوق سال گذشته نزدیک به چهارماه از حقوق سال جاری را نیز دریافت نکرده‌اند.
  بابایی خاطرنشان کرد: چشم انتظاری کارگران برای ترخیص ۴۰۰ هزار قطعه ومواد اولیه از گمرگ و راه اندازی مجدد خط تولید آنها را کلافه کرده و همکاری مسئولان در این راستا کمک شایانی به راه اندازی خط تولید این شرکت می‌کند.
  وی یاد آور شد: از مسئولان شهرستان درخواست می‌شود که همکاری‌های لازم را با بانک پاسارگارد و هئیت جدید شرکت انجام داده تا قسمتی از مشکلات این شرکت و کارگران آن رفع شود.
  رئیس شورای شرکت کنتورسازی بیان کرد: شرکت کنتور سازی یک شرکت قدیمی بوده که در تولید ید طولانی داشته و در حال حاضر نزدیک به ۴۰۰ نفر کارگر در این شرکت مشغول به کار هستند و همکاری مسئولان سبب می‌شود تا این شرکت به چرخه تولید بر گردد.
  وی اضافه کرد: اگر قطعات و مواد اولیه این شرکت از گمرگ آزاد شود برای محصولات تولید شده این شرکت در بازار فروش مشتری وجود دارد.
  بابایی تصریح کرد: مدیرعامل جدید شرکت کنتورسازی کار خود را به خوبی انجام می‌دهد و برای رفع مشکلات این شرکت به کمک بیشتر مسئولان نیاز است.
  وی به عنوان نماینده کارگران شرکت کنتورسازی گفت: از مسئولان در خواست می‌شود که مسائل مالی و حقوقی شرکت را با مسئله تولید و اشتغال این شرکت ربط ندهند و با تدابیری که می اندیشند چرخه تولید این شرکت ‌را به راه بیاندازند.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">