ندای البرز
دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۵:۲۶ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 11612
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۰
 •   
  عصر امروز بوقوع پیوست؛
  انفجار تانکر حمل مواد شیمیایی در حصار خروان پنج زخمی و یک کشته بر جای گذاشت.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، انفجار یک تانکر حمل مواد شیمیایی در جاده قدیم تهران، منجر به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن پنج کارگر دیگر شد.

  بر اثر این حادثه که حدود ساعت ۱۶ در محل اشتغال کارگران شرکت پل فیلم در شهرک حصار خروان به وقوع پیوست، ۴ تیم پزشکی از پایگاه های اورژانس محمدیّه، ضیاران، کاسپین و خاکعلی به محل حادثه اعزام شده و پس از انجام اقدامات اولیّه، مصدومان را به مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی قزوین منتقل کردند.

  رییس مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین در این باره گفت : یکی از مصدومان به علت شدت سوختگی جان خود را از دست داد و بقیه مصدومان با درصد سوختگی بالا در این مرکز تحت درمان قرار گرفتند که یکی دیگر از مصدومان نیز به علت مسمومیت استنشاقی به بیمارستان بوعلی سینا منتقل شده است.

  نامدار اضافه کرد : بنا به گفته مصدومین، تانکر خالی و قبلا حاوی مواد شیمیایی بوده و کارگران قصد نشت گیری و تعمیر تانکر را داشته اند که باعث انفجار شده است.

  بر اساس آخرین اطلاعات، حال یکی از مصدومان و خیم اعلام شده و دیگر مصدوم این حادثه در حالت مرگ مغزی بسر می برد.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">