ندای البرز
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - - ساعت ۱۱:۱۴ 2018 Feb 19
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 9725
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹
 •   
  همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛
  مردم شهر الوند در اجتماعی با شکوه، ضمن تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب و شهیدان انقلاب اسلامی، به دنیای استکبار و ایادی آنان اعلام کردند که پروژه نفوذ در انقلاب اسلامی ایران به شکست خواهد انجامید و آنان به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، تجمع بزرگ ۱۳ آبان، تداوم نهضت ضد استکباری عاشورای حسینی، از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح با حضور گسترده مردم بصیر و همیشه در صحنه شهرستان البرز در مناطق مختلف این شهرستان بویژه شهر الوند برگزار شد.

  اقشار مختلف مردم، دانش آموزان ، دانشجویان، اساتید حوزه و دانشگاه، تشکل‌های دانشجویی و مسئولان  با شعار «مرگ بر آمریکا» همزمان با  سراسر کشور، در  میدان لاله الوند تجمع کرده و فریاد برائت از استکبار و مشرکان را سر دادند.

  مردم شهر الوند از میدان بسیج راهپیمایی خود را آغاز کرده و در محل تجمع راهپیمایان حضور یافتند تا در اجتماعی با شکوه، ضمن تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب و شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، به دنیای استکبار و ایادی آنان اعلام کنند که پروژه نفوذ در انقلاب اسلامی ایران به شکست خواهد انجامید و آنان به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت.

  خیابانهای منتهی به محل تجمع راهپیمایان مملو بود از دانش آموزانی که با سردادن شعارهای «میجنگیم، میمیریم، ذلت نمی پذیریم» در حال طی کردن مسیر های از پیش تعیین شده بودند.

  تجمع‌کنندگان با حمل پلاکاردهای حاوی شعارهای استکبارستیزی نظیر «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «هیهات من الذله» و «لبیک یا خامنه‌ای» و دست نوشته های دیگر،  پرچم آمریکا و اسرائیل را به عنوان نمادهای مسلّم اسکتبار جهانی، زیر پا انداختند و به آتش کشیدند.

  مردم همیشه در صحنه الوند که در میدان لاله حضور یافته بودند، با مشت‌های گرده کرده و با سر دادن «شعار هیهات من‌الذله» بار دیگر همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان دادند و پس از سخنرانی کوتاه امام جمعه شهر الوند، بیانیه پایانی راهپیمایی را قرائت کردند.

  در بخشی از قطعنامه راهپیمایان ۱۳ آبان آمده است؛ ما شرکت‌کنندگان در این تظاهرات ملی، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام(ره) و شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و بیعت مجدد با ولی امر مسلمین ، مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) منویات و رهنمودهای معظم‌له در عرصه‌های گوناگون را “فصل‌الخطاب” دانسته و بر لزوم تلاش قوای سه‌گانه و تمامی جریانات و جناح‌های سیاسی معتقد به انقلاب و نظام برای به‌کارگیری ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود در جهت تحقق آن تأکید می‌کنیم.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">