ندای البرز
سه شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۵ - - ساعت ۲۱:۱۳ 2018 Jul 22
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 20013
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵
 •   
  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین تأکید کرد:
  رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: نیروهای جوانِ انقلابی و دغدغه‌مند شناسایی و در ستادهای نماز جمعه به کارگیری شوند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد عابدینی، رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین در دیدار حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین زارعی، امام‌جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه اسفرورین اظهار کرد: خوشبختانه شبکه و جبهه‌ای از نیروهای انقلابیِ دغدغه‌مند و توانمند در ستادهای نماز جمعه در حال شکل‌گیری است.

  وی با اشاره به خدمات ستاد نماز جمعه مرکز استان تصریح کرد: فعالیت‌های نیروهای انقلابی و توانمند با مدیریت توانمندی که در ستاد نماز جمعه مرکز استان فعال شده‌اند، زمینه‌ساز تغییرات مشهود و ملموسی در نماز جمعه قزوین شده‌اند که انتشار نشریه جماعت از جمله آن‌هاست.

  رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین ادامه داد: هر چه پیش‌تر می‌رویم احساس نیاز بیشتری می‌کنیم تا نیروهای انقلابی و دغدغه‌مندِ بیشتری را شناسایی و در ستادهای نماز جمعه به کارگیری کنیم و این جمع را در استان گسترش دهیم.

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین عابدینی اضافه کرد: برای تحقق این رسالت چشم امید به همه ائمه جمعه استان داریم و این مهم بدون نقش آفرینی ایشان امکان پذیر نیست.

  وی خاطرنشان کرد: شناسایی و به کارگیری نیروهای جوانِ انقلابی و دغدغه‌مند یکی از خواسته‌های رهبر معظم انقلاب است و باید با پیگیری و تلاش هر چه بیشتر، به این خواسته رهبری جامعه عمل بپوشانیم.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  برچسب ها :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">