ندای البرز
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۱:۱۱ 2018 Jan 23
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23806
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
 •   
  سردار صباغ در یادواره شهدای روستای کمال آباد:
  این مسئول عنوان کرد: دشمنان انقلاب امروزه تهاجم فرهنگی را خوراک جوانان این ملت کرده اند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز ، مهدی صباغ در مراسمی که به مناسبت هفتمین روز شهادت شهید محسن حججی ویادواره شهدای آبروی محله ما در مسجد روستای کمال آباد برگزارشد، اظهار کرد: قاتلین شهید محسن حججی از نسل یهودیان زمان پیامبر هستند.
  وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری عنوان کرد: ملت ایران بایستی توانمندی‌های نظام را شناخته و کنار آن به مشکلات جامعه بپردازنند.
  فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: صحنه شهادت شهید محسن حججی صحنه عاشورا بود.
  این مسئول ادامه داد: در صدر اسلام پیامبر اکرم شکنجه‌ها و خون دلها خورد تا پرچم لااله الا الله دین اسلام بر افراخته شد و امروزه برای حفظ این پرچم خون‌دلها باید خورد.
  صباغ افزود: در دوران تنزیل زمان پیامبر اکرم، رسول خدا با کفار رو در رو بود ولی در دوران حضرت علی، امیرالمومنین با افرادی رو در رو بود که از یاران زمان پیامبر بوده و پیشانی شان پینه بسته بود.
  وی مطرح کرد: شایعات منافقین بدر زمان رسول اکرم بصیرت مردم آن زمان را کور کرد و امام علی (ع) را ۲۵ سال خانه نشین کرد.
  فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروزه چنان مسئولان به حواشی بیشتر از مشکلات اصلی جوانان توجه دارند که تنها مشکل جوانان را کنسرت می دانند.
  این مسئول اذعان کرد: امروزه ۹۶۰ کیلومتر از مرز آستارا تا بندر انزلی ویلاهایی وجود دارد که خود مردم ایران در آن ساکن هستند اما آب در آسیاب دشمن ریخته وطوری شرایط را نشان می دهند که گویی انقلاب باعث عقب ماندگی ملت ایران شده است.
  صباغ ادامه داد:نقشه‌های شوم دشمنان این انقلاب و تهاجم فرهنگی آنان به حدی رسیده که امروزه ۲۳۳ کانال ماهواره‌ای با زبان فارسی در حال پخش است و جای تاسف دارد که تا روستاهای ما ماهواره نفوذ کرده است. وی گفت: دشمنان انقلاب امروزه تهاجم فرهنگی را خوراک جوانان این ملت کرده اند.
  فرمانده دانشکده امنیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: نسل‌های قدیمی‌ این انقلاب بایستی به نسل‌های جوان از اهداف این انقلاب گفته و این انقلاب را برای نسل جوان شفاف سازی کنند.
  این مسئول عنوان کرد: دولت بدون توجه به فرهنگ استفاده از اینترنت برای مردم جامعه دغدغه‌اش پهن کردن باند اینترنت است.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">