ندای البرز
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۱۸:۰۹ 2018 Mar 21
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2995
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۶
 •   
  مدير آموزش و پرورش شهرستان البرز :
  رشوند در جلسه ي شوراي آموزش و پرورش شهرستان البزر با اشاره به جايگاه معلمان، تكريم آنها را قابل اهميت دانست و نگاه معنوي شهرداران را نسبت به آموزش و پرورش خواستار شد.

  دوازدهمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش شهرستان البرز در محل اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

   در ابتدای جلسه رشوند مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز ضمن عرض تسلیّت  ایّام فاطمیّه و تبریک فرارسیدن سال جدید شمسی ، به ارائه ی گزارشی از فعالیت های انجام شده در این اداره پراخت.

  برگزاری مراسم تقدیر از فرزندان شهدا، اصلاح روش اداری در پرداخت وام ها، انقلاب هوشمند سازی مدارس شهرستان، برگزاری همایش امور تربیتی و برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز از جمله ی اقداماتی بود که رشوند به انها اشاره کرد.

  وی در ادامه افزود:  پیش بینی های لازم برای فضاهای مورد نیاز در سال آینده انجام گرفته  و در تلاش هستیم تا از تمام فضای آموزشی موجود در مدارس استفاده مناسبی شود.

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز با اشاره به جایگاه معلمان، تکریم آنها را قابل اهمیت دانست و نگاه معنوی شهرداران را نسبت به آموزش و پرورش خواستار شد.

  در ادامه این جلسه مهندس حسن پور نیز ضمن تمجید از مقام معلم گفت : برگزاری همایش تنها یکی از برنامه های هفته ی معلم است و باید تلاش شود به سایر ابعاد هفته ی بزرگداشت مقام معلم نیز توجه شود.

   وی در ادامه بیان کرد: باید همگرا باشیم، چرا که از واگرایی کسی جز شیطان و دشمن سود نمی برد.

  رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان به تفاهم نامه ی منعقد شده بین وزارت آموزش و پرورش و وزارت کشور اشاره کرد و گفت : باید این تفاهم نامه را بررسی کرده و فعالیت های ذکر شده را مورد ارزیابی قرار دهیم تا به موکد کردن فعالیت های انجام شده و اجرای فعالیت های انجام نشده بپردازیم.

  در پایان نیز در خصوص هفته گرامیداشت مقام معلم، تمهیدات لازم اندیشیده و مصوب شد.

  انتهای پیام

  یک نظر برای “شهرداران نسبت به آموزش و پرورش نگاه معنوی داشته باشند”

  1. مردم گفت:

   تازه قابلیتها شناسایی شده؟
   فکر نمیکنید دیرشده؟

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">