ندای البرز
پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۴۲ 2018 Aug 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 10967
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۱
 •   
  بخشدار محمدیّه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر شریفیه عنوان کرد:
  بخشدار محمدیّه در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر شریفیه گفت:شهرداری شریفیه با پرداخت به موقع و سریع نیم درصد، اداره کتابخانه ها را در جهت احداث کتابخانه یاری نماید.

  به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ندای البرز، نهمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر شریفیه با حضور بخشدار محمدیّه، معاونت اداره کل کتابخانه های استان، اعضای شورای شهر شریفیه، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز  و  سایر اعضا در بخشداری این شهر  برگزار شد.

  بخشدار محمدیّه  ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی انجام شده در سطح شهر، از شهرداری شریفیه خواست تا با پرداخت به موقع و سریع نیم درصد، اداره کتابخانه ها را در جهت احداث کتابخانه یاری نموده و در جهت پربار نمودن برنامه های متعدد فرهنگی در کتابخانه دارالعباس و در سطح شهر شریفیه همکاری نماید.

  در ادامه جلسه حجت الاسلام حسنلی رئیس شورا و عضو انجمن کتابخانه های شریفیّه خواستار حمایت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان از  کتابخانه های مساجد و کانون ها شد.

  بهتویی عضو شورای شهر شریفیه و عضوانجمن کتابخانه های شریفیه پیشنهاد برگزاری نمایشگاه کتاب در فضایی مناسب را ارایه نمود.

  میرصالحی نماینده آموزش و پرورش نیز با اشاره به تعامل خوب مدارس با کتابخانه عمومی دارالعباس افزود: هم اکنون مدارس شهر شریفیه در شناساندن کتابخانه دارالعباس و دعوت دانش آموزان به استفاده از کتابخانه و عضویت در کتابخانه با هماهنگی مسئول کتابخانه تلاش کرده و مربیان از دانش آموزان خواسته اند تا با حضور در کتابخانه، ضمن انس با این فضا پژوهش ها و فعالیت های تحقیقاتی خود را انجام دهند.

  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">