ندای البرز
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - - ساعت ۰۷:۳۳ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 25004
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
 •   
  جوادی شهردار الوند:
  شهردارالوندگفت: دستگاه شهرداری الوند وارث ۱۵ تا ۲۰ میلیاردتومان بدهی است که علت آن، پروژه هایی است که با اولویت بندی، پیش بینی نشده اند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز جعفرجوادی شهردارالوند، ضمن اشاره به وضعیت بدهی های شهرداری الوند، اطلاع داد: دستگاه شهرداری الوند وارث ۱۵ تا ۲۰ میلیاردتومان بدهی است که علت آن، پروژه هایی است که با اولویت بندی، پیش بینی نشده اند.

  وی ادامه داد: پروژه هایی بدون اولویت بندی تعریف شده اند که باوجود گذر زمان قابل توجه از آغاز آنها هنوز به نتیجه نرسیده اند.

  جوادی، تصریح کرد: تعریف و اجرای نیمه کاره ی پروژه های بدون اولویت بندی فقط بودجه ی شهرداری الوند و حقوق مردم این شهر را بلعیده است.

  شهردارالوند ضمن اشاره به آنکه در حوزه های مختلف سرمایه گذاری و فعالیت صورت نگرفته است، اظهار داشت: در حوزه هایی مانند فرهنگ عملکرد ضعیفی راشاهد بوده ایم و مبلمان شهری قریب به ۱۰ سال است دست نخورده باقی مانده است.

  جوادی در ادامه با بیان مشکلات مبلمان شهری، از نجابت، صبر و تحمل شهروندان الوندی تقدیر کرد و ادامه داد: مبلمان شهری و پارک ها به خصوص در جنوب شهر وضعیت مناسبی ندارند.

  وی افزود: چرا وقتی زیر پای شهروند الوندی، چاله وجوددارد باید آسفالت را هزینه ی پروژه های کم فایده کرد؟

  جوادی، همچنین اضافه کرد: شاید در درازمدت و با وصل شدن کمربندی های نقاط مختلف شهر شاهد نتایجی باشیم اما درحال حاضر این پروژه ها اولویت شهر نیست.

  شهردار الوند با اشاره به اهمیت موضوع عدالت توسعه محور در شهر، درمورد اولویت های دستگاه شهرداری توضیح داد: مبلمان شهری و فعالیت در حوزه ی فرهنگ اولویت مجموعه ی شهرداری است.

  جوادی در پایان، ضمن درخواست همراهی از مردم و مسئولین امر، گفت: از همکاران خود می خواهم تحمل صبر خود را تقویت کنند ؛ پذیرای نقد ها هستیم.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">