ندای البرز
دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - - ساعت ۰۷:۳۵ 2018 Apr 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 8324
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۳
 •   
  شهردار محمدیه خبرداد:
  شهردار محمدیه از آمادگی این شهرداری برای برگزاری مراسمات هفته دفاع مقدس، بازگشایی مدارس و دهه ولایت خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، شهردار محمدیه از آمادگی این شهرداری برای برگزاری مراسمات هفته دفاع مقدس، بازگشایی مدارس و دهه ولایت خبر داد.

  حسین بهزادپور ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء، ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت: در ایام فرخنده دهه ولایت، جشن بزرگ غدیر در مجموعه ورزشی شهرداری برگزار و میدان ولایت واقع در بلوار امام علی(ع) شهر محمدیّه به بهربرداری خواهد رسید.

  وی افزود: کلنگ ساخت درمانگاه تخصصی، عملیات اجرایی اتمام پروژه بلوار امام علی(ع) و بلوار شهید بهشتی(ره)، در جهت افزایش فضاهای درمانی و بهبود عبور و مرور شهروندان به زمین خواهد نشست که علاوه بر این دو پروژه، امتداد بلوار امام حسین (ع) به میدان کوثر در منطقه ۶ نیز در این ایام مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

  شهردار محمدیّه عنوان کرد: در راستای خدمت رسانی و کاهش تردد شهروندان به مرکز شهرستان، دفتر اداره امور ایثارگران به همت اداره کل امور ایثارگران و دفتر ثبت احوال محمدیّه توسط اداره کل ثبت احوال استان قزوین مورد بهربرداری قرار خواهند گرفت و اضافه کرد: فروشگاه زنجیره ای رفاه نیز در منطقه ۲ شهر محمدیه افتتاح خواهد شد.

  بهزاد پور اظهار داشت: درمانگاه تخصصی دانشگاه علوم پزشکی در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در منطقه ۱ گلسار یکم پیش بینی شده که با واگذاری زمین از سوی شهرداری و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در آینده ایی نزدیک ساخته و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

  این مسئول عنوان کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی و روز بازگشایی مدارس، ستاد استقبال از ماه مهر و آماده سازی شهر در شهرداری تشکیل شده و پیش بینی های لازم در خصوص فضاسازی فرهنگی، نظافت شهری و ارائه خدمات توسط ناوگان حمل و نقل عمومی بعمل آمده است.
  انتهای پیام

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">