ندای البرز
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۸:۰۴ 2018 Mar 17
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 26124
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
 •   
  سخنگوی شورای شهر محمدیه:
  سخنگوی شورای شهر محمدیه گفت: اعضای شورای شهر محمدیه پس از بررسی توانمندی ۱۶ نامزد برای پذیرش مسئولیت شهرداری به ۵ گزینه نهایی رسید تا یک نفر را به عنوان شهردار انتخاب کند.

  امید منفرد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: جلسه شورای شهر محمدیه عصر یکشنبه به منظور بررسی توانمندی ۱۶ نامزد برای انتخاب شهردار این شهر تشکیل جلسه داد که در نهایت ۵ نفر برای گزینش نهایی انتخاب شدند.

  سخنگوی شورای اسلامی شهر محمدیه افزود: انتخاب شهردار براساس معیارها و برنامه‌های شورای شهر انتخاب خواهد شد.

  وی بیان کرد: شورا به دور از مسائل سیاسی و جناح بندی‌های سیاسی با بررسی توان افراد نسبت به انتخاب شهردار اقدام خواهد کرد.

  این مسئول اذعان کرد: در جلسه رسمی شورا پس از برسی برنامه‌های ارائه شده از سوی نامزدهای احراز شهرداری پنج نفر را شامل شمسینی غیاثوند، مریم نخستین، ابراهیم آزاد، فرشاد محمد حسینی و هومن باباپور را از میان ۱۶ نفر انتخاب کرده است تا از میان آنها یک نفر ا برای پذیرش این مسئولیت برگزیند.

  منفرد تصریح کرد: شورای شهر پس از دریافت برنامه‌های آینده داوطبان با نگاه کارشناسی شهردار محمدیه را از بین این پنج نفر انتخاب خواهد کرد.

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">