ندای البرز
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - - ساعت ۲۰:۲۰ 2018 Jan 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 23812
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
 •   
  فرماندار البرز خبر داد:
  فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرستان البرز توانسته در قهرمان‌پروری و رشته ورزشی کاراته زبانزد شود، درصدد هستیم تا برای نخستین بار مسابقات جام ریاست جمهوری را در این شهرستان به اجرا درآوریم.

  به گزارش خبرنگار سیاسی ندای البرز، رضا عسگری در ستاد بزرگداشت هفته دولت که صبح امروز در سالن جلسات استاندار قزوین با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: پروژه‌های قابل توجهی طی چهار سال عملکرد دولت یازدهم در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان، محرومیت‌زدایی و غیره اجرا و به بهره‌برداری رسیده است که امیدواریم با هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی دستاوردهای نظام را توسعه دهیم.

  وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان البرز توانسته در قهرمان‌پروری و رشته ورزشی کاراته زبانزد شود، درصدد هستیم تا برای نخستین بار مسابقات جام ریاست جمهوری را در این شهرستان به اجرا درآوریم.
  فرماندار شهرستان البرز اضافه کرد: برای برگزاری مسابقات جام ریاست جمهوری هماهنگی‌های لازم با فدراسیون کاراته و اداره‌کل ورزش و جوانان استان قزوین صورت گرفته تا با دعوت از کشورهای مختلف به میزبانی شهرستان البرز برگزار شود.
  عسگری یادآور شد: ۶۴ پروژه در شهرستان البرز طی هفته دولت در عرصه‌های کشاورزی، فرهنگی و اجتماعی آماده بهره‌برداری بوده که ۵۵ میلیون تومان اعتبار برای آن پیش‌بینی شده است.
  این مسؤول ادامه داد: از محل پروژه‌های پیش‌بینی شده، برای ۳۵۰ نفر اشتغال مستقیم و ۳۵۰ نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد می‌شود.
  فرماندار شهرستان البرز گفت: امیدواریم با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان خدمات شایانی به مردم شهرستان البرز و دیگر شهرستان‌ها ارائه داده شود.
  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">