ندای البرز
شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - - ساعت ۱۵:۳۳ 2018 Feb 25
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 24473
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
 •   
  سيده حميده زرآبادى:
  نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز و عضوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: باید با یک برنامه ریزی جامع و مدون و با استفاده از همه ظرفیت ها، شهر صنعتی البرز را احیا کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز ، سیده حمیده زرآبادی روز پنجشنبه در دیدار جعفر جوادی شهردار جدید الوند با وی افزود: احیای این مجموعه بزرگ به عنوان نخستین شهر صنعتی ایران می تواند آثار مثبت فراوانی را در حوزه تولید و اشتغال و صادرات برای شهر الوند و در ادامه استان و کشور به همراه داشته باشد.
  وی در ادامه بر اهلیت فعالان صنعت تاکید کرد و گفت: در کنار تلاش دولت و مجلس برای حل مشکلات بخش تولید، سرمایه گذاران این بخش باید از نگاه و رویکرد تخصصی برخوردار باشند تا کار خود را با موفقیت دنبال کنند.
  زرآبادی همچنین گفت: مدیران اجرایی مرتبط با این بخش نیز باید الفبای صنعت را به خوبی بدانند تا گره گشای مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان باشند.
  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه از شهر صنعتی البرز به عنوان نگینی برای شهر الوند و قزوین یاد کرد و گفت: اگر به خوبی ظرفیت های مربوط به این مجموعه را فعال کنیم شاهد تحول اقتصادی خوبی در سطح استان خواهیم بود.
  وی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی شهر الوند از جمله مجاورت در کنار شهر صنعتی البرز، گفت: با وجود این ظرفیت ها نباید شاهد فقر و بیکاری در این شهر باشیم و عنوان کردن بیکاری به عنوان یکی از مشکلات شهروندان الوندی با وجود توانمندی های موجود در آن بی معنا است.
  وی با بیان اینکه در گذشته با تشکیل باندهایی شاهد تخلفاتی در سطح شهر الوند و شهر صنعتی البرز بودیم که باید توسط دستگاه های نظارتی به خوبی به آن پرداخته شود، اظهار کرد: باندبازی ها در گذشته هیچ مشکلی را از دوش این شهر برنداشت و بلکه معصل های زیادی را نیز به وجود آورد.
  وی در پایان بر خدمت رسانی مستمر مدیریت شهری الوند به شهروندان این شهر تاکید کرد و گفت: برای ترکیب جدید شورا و شهردار الوند در خدمات دهی به شهروندان آرزوی موفقیت می کنم.
  شهر الوند مرکز شهرستان البرز است و دومین شهر بزرگ استان قزوین به شمار می رود.
  شهر الوند در مجاورت شهر صنعتی البرز قرار دارد.

  انتهای پیام/

  مطالب مرتبط با موضوع :
  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">