ندای البرز
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - - ساعت ۰۷:۲۴ 2018 Mar 20
سرخط خبرها :

 • کد مطلب : 2449
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۸
 •   
  رئیس پلیس فتای استان قزوین
  رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات قزوین گفت: شهروندان فریب تبلیغات تورهای ارزان قیمتی که در فضای مجازی فعالیت دارند را نخورند.

  پایگاه خبری،تحلیلی ندای البرز، سرهنگ مهدی مختاری نسب صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران رسانه های استان قزوین اظهار کرد: با توجه به نزدیکی به ایّام نوروز و افزایش مسافرت ها، عده ای سودجو با سواستفاده از فضاهای مجازی و با راه اندازی سایت های جعلی تورهای ارزان قیمت اقدام به کلاه برداری می کنند.

  وی در تشریح شیوه کلاه برداری این افراد بیان کرد: این افراد با طرح قیمت های ارزان و تبلیغات فریبنده شهروندان را به دام کلاهبرداری خود می اندازند و از این سایت ها به عنوان پوششی برای فعالیت های خود سود می جوید.

  رئیس پلیس فتای قزوین ادامه داد: قراردادن عکس های جعلی از تورها و محل اقامت جهانگردان از دیگر شگردهای این سایت های غیرقانونی است.

  مختاری نسب گفت: پس از واریز پول به حساب این سایت ها مبالغ فریب خوردگان بلافاصله به حساب های خارجی واریز می شود این در حالی است که هیچ گونه خدماتی به افراد ارائه نمی شود.

  وی در پایان افزود: با توجه به اینکه در آستانه ایام نوروز و اوج مسافرت ها قرار داریم شهروندان توجه داشته باشند که مسافرت های خود را از طریق تورهای مجوز دار و معتبر پیگیری کنند و از اعتماد به شرکت هایی که در قالب سایت های گردشگری ارزان قیمت و نامعتبر فعال هستند، جدا خودداری کنند.

  انتهای پیام

  منبع: مهر

  

  خبرنامه ندای البرز  جذب خبرنگار تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز تبلیغات در ندای البرز پایگاه خبری،تحلیلی صبح قزوین src="http://static-cdn.anetwork.ir/showad/pub.js">